X


Analist Yorumladı: Bitcoin Fiyatı Nereye Gidiyor?

Kripto para analisti Naeem Aslam Bitcoin (BTC) fiyatını değerlendirdi.
13:00
29 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto paralar son haftalarda hareketli fiyat tabloları oluşturmaya başladıkça, analistlerin grafikler hakkında yaptığı yorumlar da artmaya başladı. Kripto para meraklıları tarafından yakından takip edilen bu yorumları siz değerli CoinTürk okurlarıyla buluşturuyoruz. Bu bağlantıyı ziyaret ederek piyasadaki uzmanların görüşleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Piyasayı yorumlayan uzmanlar arasında yer alan Naeem Aslam’a göre BTC fiyatı bu hafta 10.000 doları görecek. ThinkMarkets baş analisti Aslam bu ilgi çekici iddiayı gündeme getirerek kullanıcıları konu hakkında uyarıyor.

Bitcoin Yükselişi

Öncü kripto para Bitcoin 2019 yılı itibariyle oldukça başarılı bir performans sergileyerek yatırımcısını memnun etti. Uzunca bir süre devam eden dev ayı trendinin üzerine yaşanan bu performans piyasadaki çoğu kullanıcının beklentileriyle örtüştü. BTC’nin bu performansı topluluktaki birçok analist tarafından çeşitli şekillerde değerlendiriliyor.

Piyasadaki uzmanlardan bir kısmına göre BTC fiyatı bir kere daha düzeltme hareketi oluşturabilir. Ancak diğerlerine göre lider kripto paranın önü açık ve yükseliş daha da devam edecek. Naeem Aslam da BTC’nin oluşturacağı bir sonraki direnç seviyesinin büyük bir boğa koşusunu tetikleyebileceğini ifade ediyor.

Bitcoin 10.000 Dolar

Kripto para piyasasına yönelik yaptığı analizleri elektronik posta yoluyla takipçileriyle paylaşan Naeem Aslam ilgi çekici noktalara değindi. Bitcoin’in bu hafta neredeyse 9.000 dolar seviyesini kırmayı başardığını dile getiren ünlü analist, bir sonraki hedefin 10.000 dolar olduğunu ifade etti. Aslam’a göre bu seviye hafta tamamlanmadan görülebilir. Bu düşüncelerini kullanıcılarla paylaşan Aslam BTC’den asla şüphe etmediğini de ekledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar