X

Analist Brian Jung Uyardı! Avalanche (AVAX) ve Sandbox (SAND) Yükselişine Devam Edecek Mi?

SAND yeni ATH yaptı ve yükselişine devam ediyor. Sıradaki hedef ne olacak? AVAX yeniden yükselişe ne zaman geçecek?
20:11
24 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son günlerde yoğun ilgi gören AVAX ve SAND kripto fenomeni Jung’ın da yakın takibinde ve önemli detayları paylaştı. Bitcoin öncülüğünde düşüşe geçen piyasalar bazı projeleri etkilememiş görünüyor. Pek AVAX ve SAND yatırımcılarını yakın gelecekte ne bekliyor?

 Avalanche (AVAX)

Üç günde sürekli ATH tazeleyen fiyat 144,9 dolara kadar ulaştı. En değerli on kripto para birimi arasında yükselen AVAX, 31 milyarlık piyasa değerini de geride bıraktı. Yazı hazırlandığı sırada 115 dolara gerileyen fiyat yine de gelecek vaat ediyor. Sırada 11’e gerileyen Avalanche (AVAX) son 24 saatte 113 dolara kadar gevşemişti.

“Geçen ayki değerini ikiye katlayan ve geçtiğimiz yıla göre %3000 artan Avalanche (AVAX) konsolide oluyor”.

Avalanche‘ın danışmanlık firması Deloitte ile yaptığı anlaşma token fiyatını yukarı çekmişti. Analiste göre Ethereum ağındaki maliyetler toplulukta büyük bir hayal kırıklığı oluşturuyor. Ethereum katili olarak isimlendirilen AVAX ve Solana gibi akıllı sözleşme platformlar bu yüzden yükselişine devam edebilir.

Brian Jung, Avalanche‘ın uzun vadede Ethereum ve diğer çok amaçlı ağlarla rekabet edebilecek güçte olduğunu düşünüyor. Ancak şimdilik daha yukarıdaki bir hedef için rakam telaffuz etmedi.

Sandbox (SAND)

Bu ay yaşanan fiyat yükselişini Alpha etkinliğine bağlayan Brian Jung artarak devam eden metaverse ilgisinin fiyatı daha yukarılara taşıyacağını düşünüyor. Etkinliğin 29 Kasım tarihinde başlayacağını da unutmamak gerekiyor.

Alpha Pass, oyuncuların Alpha Season içeriğinin 18 deneyimini tamamen keşfetmelerine olanak tanıyacak. Ayrıca oyuncular 1.000 dolar değerinde SAND ve üç özel NFT ödülü kazanma fırsatı yakalayacak”.

The Sandbox ve spor ürünleri devi Adidas arasındaki anlaşma da mevcut fiyat hareketliliğini destekliyor. İki altcoin için de henüz zirveye ulaşılmadığını düşünen analist yatırımcıları uyarıyor. Bugün ATH noktasını çok daha yukarı taşıyan SAND tam 8 dolar sınırına dayandı. Dün paylaşılan analiz yazısında bu bölgeye yakın bir hedefin mümkün olabileceğinden bahsetmiş güncel desteğin yatırımcılar tarafından takip edileceğini söylemiştik. Fiyatın günlük bazda yaşadığı %50 artış, metaverse odaklı girişimlere artan ilgiyi de teyit ediyor.

SAND fiyatının orta ve uzun vadede hedefi 22,6 dolar seviyeleri olacaktır. Eğer 5,33 dolar altı kapanış görürsek bu hedefe ulaşılacak tarihte ötelenebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar