Amerika’nın En Büyük Sanal Gerçeklik Merkezi, Popüler Şaka Kripto Parayı Kabul Edecek

VR World, popüler meme coin Shiba Inu'yu platformunda bir ödeme seçeneği olarak kabul edeceğini açıkladı.
17:40
17 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler meme coin Shiba Inu, yeni gelişme ile popülaritesini artırıyor. Kuzey ve Güney Amerika’nın en büyük sanal gerçeklik deneyim merkezi olan VR World, Shiba Inu’yu ödeme yöntemlerini eklediğini duyurdu.

Shiba Inu, Bir Noktada Daha Kabul Ediliyor

Amerika kıtasının önde gelen sanal gerçeklik deneyim merkezi olan VR World, popüler meme coin Shiba Inu’yu platformunda bir ödeme seçeneği olarak kabul edeceğini açıkladı. SHIBArmy için bir başka büyük kazanç elde edilmiş oldu. VR World, BitPay kullanarak Shiba Inu desteğini ekleyecek.

2011 yılında kurulan BitPay, dünyanın en büyük kripto para ödeme hizmeti sağlayıcılarından biri olarak ön plana çıktı. Bir dizi şirket Bitcoin ve diğer kripto varlıkları ödeme olarak kabul etmek için BitPay’i entegre etti.

VR World, NFT dünyasında önemli bir oyuncu haline geldi ve hatta geçen ay NFT.NYC konferasnsı için after party’e ev sahipliği yaptı. VR World CEO’su Leo Tsimmer, şirket için bu gelişmenin ardından kripto paraların günlük hayata girdiğini net şekilde belirtti.

Shiba Inu, başlangıçta kripto endüstrisine bir şaka kripto para birimi olarak ortaya çıktı. Yalnızca bir meme coin olan SHIB, o zamandan bu yana ödeme sisteminde artan kullanım durumları kaydetti. Ödeme sektörü, ucuz ve güvenilir işlemlere izin vermesi nedeniyle büyük ölçüde SHIB’i memnuniyetle karşıladı. Şu anda ise Shiba Inu dünya çapında birçok noktada kabul edilmektedir.

Örneğin Gemini destekli dijital ödeme firması Flexa, birkaç gün önce takipçilerine ABD’deki 40.000’de fazla mağazada SHIB kullanarak ödeme yapabileceklerini söyledi. Ek olarak blok zinciri tabanlı seyahat rezervasyon platformu Travala ve çevrimiçi elektronik ürün satıcısı Newegg bu ay SHIB’i bir ödeme yöntemi olarak kabul edeceklerini açıkladı.

Shiba Inu Fiyatı

Shiba Inu, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000031 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Son 24 saatlik zaman diliminde ise SHIB %7’nin üzerinde bir fiyat düşüşü kaydetti. SHIB piyasa değerine göre şu anda en büyük on üçüncü kripto para birimi olarak kayıtlarda yer alıyor. SHIB, geçtiğimiz dönemde 0.000088 dolara tırmanarak tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar