Reklam

Altrady İncelemesi: Yatırımcılar İçin Pek Çok Profesyonel Araç

12:56
9 Kasım 2021
Okuma Süresi: 6 Dakika

Deneyimli blok zinciri ve kripto yatırımcıları, iş için doğru araçları kullanmanın ne kadar önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Son derece volatil kripto para piyasasında, varlıkların fiyatları o kadar hızlı değişiyor ki, ortalamanın altında bir borsa kullanmak size zamana ve paraya mal olabilir. Bu nedenle ciddi kazançlar elde etmeye odaklanan yatırımcılar, kullanıcılara tipik kripto alım satım platformlarına kıyasla çok sayıda ekstra özellik sağlayan Altrady gibi kripto alım satım platformları üzerinden alım satım yapmayı tercih ediyor.

Altrady Nedir?

Altrady, kripto yatırımını herkes için kolayca erişilebilir kılmak amacıyla geliştirilmiş bir işlem platformudur. Altrady, piyasadaki popüler kripto borsalarının çoğuyla birlikte kullanılabilen güçlü bir araç seti olarak da tanımlanabilir.

Altrady yatırımcılar için özel olarak tasarlanmış bir işlem platformudur: Altrady’nin tüm özellikleri, kripto yatırımcılarının hayatını kolaylaştırmak, risklerini azaltmak ve karlarını artırmak için geliştirildi.

Altrady, yalnızca kripto alıp satmanın temel işlevlerini sağlayan çok sayıda platformun aksine, insanların çok sayıda ekstra özellikten yararlanmalarına olanak tanır. Altrady’ye entegre edilmiş güçlü yatırım araçları sayesinde, kripto yatırımcıları piyasayı daha iyi anlayabilir, daha bilinçli işlem yapabilir, zaman kazanabilir ve kar elde edebilir.

Hem yeni başlayan hem deneyimli yatırımcıların Altrady platformunu kullanabilecekleri ifade ediliyor. Yeni başlayan yatırımcılar, işlem deneyimlerini kolay ve zahmetsiz hale getirebilirken, deneyimli yatırımcılar Akıllı Emirler, Kripto Tabanı Tarayıcı, Ticaret Analitiği ve Sinyal Botu gibi çok sayıda güçlü araçla işlemlerini gerçekleştirebilir.

Altrady’nin Başlıca Özellikleri

 • Smart Trading

Altrady, yatırımcıların gelişmiş işlem stratejilerini kullanmalarını sağlayan çok sayıda araç sunuyor. “Kâr Al Emri” gibi bazı seçenekler, yatırımcıların kazançlarını optimize etmelerine ve hızlı fiyat hareketlerinden maksimum kâr elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. “Takip Eden Durdurma Emri” gibi diğer seçenekler, riskleri azaltmanıza ve kazançlarınızı korumanıza olanak tanır.

 • Smart Orders

Altrady Akıllı Emirler, yatırımcıların pozisyonları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını, giriş emirlerini basitleştirmelerini ve çıkış emirlerini otomatikleştirmelerini sağlar. Akıllı Emirler ile yaptığınız her işlemin en küçük detayı bile kullanıcıların ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış ve kazançlarınızı büyük ölçüde maksimize edecek şekilde özel olarak oluşturulabilir.

 • Web Trading

Altrady, insanların herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda kripto işlemi yapmasına izin vermeyi hedefliyor. Altrady uygulamasına yalnızca tüm popüler masaüstü ve mobil sistemler aracılığı ile değil aynı zamanda herhangi bir cihazdan erişilebilen web platformu aracılığı ile de kullanabilirsiniz.

 • Yatırım Analizi

Çoğu yatırımcı, yeterli bilgiye sahip olmadan işlem yaptığı için para kaybedebiliyor. Altrady, geçmiş verilere ve piyasa analitiğine anında ve zahmetsiz erişim sağlayarak, yatırımcıların işlem yapmadan önce ciddi bilgilere ulaşmalarına imkan tanıyor.

 • Gerçek Zamanlı Veriler ve Alarmlar

Kripto paralar gibi oldukça volatil bir ekosistemde, doğru bilgiye ulaşmak, bu bilgiye zamanında ulaşmak kadar önemlidir. Altrady kullanan yatırımcılar, tüm önemli fiyat hareketleri hakkında bilgilendiren anlık uyarılara erişim sağlayabilir.

 • Multi Exchange

Altrady, Binance, Coinbase Pro, Huobi, Kraken, BitMex ve daha pek çok popüler borsanın neredeyse tamamıyla entegre edilebilir. Dolayısıyla kullanıcıların borsalar arasında seçim yapmasına ve yeni bir platformun nasıl kullanılacağını öğrenmek için zaman kaybetmesine gerek kalmıyor.

 • Portföy Yönetimi

Kripto yatırımcıları için en önemli şeylerden biri, tüm işlemlerini ve yatırımlarını takip etmektir. Altrady, kullanıcıların tüm mevcut varlıklarını ve alım satımlarının geçmişini takip etmelerini sağlayan net sunulan bir portföy içerir.

 • Hızlı Tarama

Hızlı Tarama, yatırımcıların ölçekleme fırsatları ve diğer olası kar potansiyeli olan fiyat hareketleri hakkında anında bilgilendirilmesini sağlayan bir özelliktir. Fiyat yükselse de düşse de, Quick Scan bunu fark edecek ve piyasadaki tüm önemli olaylar hakkında sizi bilgilendirecek.

 • Crypto Base Scanner

Crypto Base Scanner, yatırımcıların QFL yatırım stratejisini kullanırken karlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış güçlü bir araçtır. Crypto Base Scanner, tercih edilen giriş noktaları için piyasayı tarar ve QFL stratejisiyle kâr etme fırsatını fark ettiğinde kullanıcıyı otomatik olarak bilgilendirir.

 • Sinyal Botu

Altrady Sinyal Botu, Crypto Base Scanner ve Smart Orders işlevlerini birleştirir. Crypto Base Scanner, bir sinyal sağlayıcı görevi görür. Sinyal Botu, sinyal sağlayıcıdan bir sinyal alır ve bunu, bot ayarlarına göre otomatik olarak akıllı bir pozisyon açmak için kullanır. Tüm Akıllı Emirlerde olduğu gibi, Signal Bot tarafından açılan pozisyonlar %100 özelleştirilebilir ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlanabilir.

Altrady’de Ücretler

Altrady, yatırımcılara üç farklı fiyatlandırma planı sunuyor ve ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmelerine olanak tanıyor:

 • Temel Plan: Altrady’nin tüm temel özelliklerini içerir ve ayda 14,95 € ücreti bulunur. Temel planı kullanan yatırımcılar, bazı gelişmiş işlem stratejileri ve analizleri dışında neredeyse tüm Altrady işlevlerini kullanabilir.
 • Essential Plan: Neredeyse tüm Altrady işlevlerini aylık 29,95 €’luk bir fiyata sunar. İki premium özellik dışında hemen hemen tüm özellikler bu plana dahildir: Temel Tarayıcı ve Hızlı Tarayıcı.
 • Premium Plan: Profesyonel yatırımcılar için tasarlanan bu plan, 44,95 €’a kullanıcılara sunuluyor. Bu plan önceki planların tüm özelliklerini içerir ve ayrıca iki elit düzeyde araç ekler: Temel Tarayıcı ve Hızlı Tarayıcı.

Bunlara ek olarak kullanıcılar aylık alım yapmak yerine yıllık aım yapmayı tercih ederlerde %30 indirimden faydalanmaya hak kazanmış oluyor.

Altrady Smart Orders Nasıl Çalışır?

Altrady Akıllı Konumlar, Altrady’nin işlevselliğini büyük ölçüde artıran ve yeni tanıtılan bir özelliktir. Akıllı Pozisyonlar, tüm pozisyonlarınızın en küçük detayları üzerinde bile %100 kontrole sahip olmanızı sağlar. Bu özellik ile yatırımcılar, emirlerle ilgili teknik olan tüm verileri kendilerine göre özelleştirebilir.

Altrady Sinyal Botu Nedir?

Altrady Signal Bot, yatırım deneyiminizi çok daha kolay hale getirmek için Akıllı Emirler işleviyle birlikte kullanılabilir. Altrady ile Akıllı Emirlerinizi manuel olarak vermenize gerek kalmıyor.

Signal Bot, bir sinyal sağlayıcı olarak Crypto Base Scanner’ı kullanır. Crypto Base Scanner tarafından toplanan sinyaller, sağladığınız bot ayarlarına göre otomatik olarak Akıllı Emir vermek için kullanılır.

ltrady Signal Bot, bir insanın yapabileceği her şeyi yapabilir. Başka bir deyişle, manuel olarak verebileceğiniz her Akıllı Emir aynı zamanda Signal Bot’a düşürülebilir. Bot, piyasaları 7/24 takip edecek ve kendi başına pozisyon açacak, ancak yalnızca yapılandırdığınız işlem stratejilerini gerçekleştirecek ve kişisel olarak oluşturmasınız bile tüm işlemleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayacak.

Altrady Gelecek Planları

Altrady’nin kripto yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak gelişiyor. Kripto topluluğunun sürekli gelişen ihtiyaçlarına ayak uydurmak için düzenli olarak yeni özellikler tanıtılmaktadır. Altrady, 2022’nin ilk çeyreğinin sonundan önce çok sayıda yeni özellik sunmayı hedefliyor:

 • Yeni kar all seçenekleri
 • Grid Bot
 • DCA Bot
 • Marketplace
 • Panic Button
 • Daha fazla borsa için destek
 • Cüzdan destekleri

Altrady’nin sunduğu tüm bu işlemleri 14 gün boyunca ücretsiz olarak denemek ve platform hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak  için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar