reklamı kapat

Allabout.me’de Yalnızca Online Olarak Para Kazanın

00:21
12 Şubat 2018

Sosyal ağların popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Sosyal medya platformlarında birbiriyle içerik paylaşımı yapan kullanıcılar aynı zamanda istemedikleri halde birçok reklama maruz kalıyor. Kullanıcıların sosyal medya faaliyetleri geliştiricilere büyük paralar kazandırıyor. Yapılan araştırmalar internet kullanıcılarının yalnızca sosyal medya platformlarını kullanmakla yetinmediği, aynı zamanda platformda harcadıkları zamanı paraya çevirmek istediğini gösteriyor. Tam bu noktada kullanıcıların karşısına Allabout.me çıkıyor.

Blockchain altyapılı Allabout.me kullanıcıların sitedeki faaliyetlerine ve yüklediği içeriğe göre para kazanabilecekleri bir sosyal medya platformu olarak öne çıkıyor. Para kazanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken tek şey Allabout.me’ye üye olmak ve reklam hesabına geçmek. Platformun temel avantajları şu şekilde:

 • Sitede kullanıma hazır durumdaki token’lar,
 • Kullanıcılar kişisel cüzdanı kullanarak sıfır komisyonla site içi hızlı para gönderimi yapabilir,
 • Kullanıcı dostu arayüz, her an yardıma hazır müşteri hizmeti,
 • Platformun para birimi ME token’ıyla istenilen ürünü ve malı satıp alma fırsatı,
 • Vadesiz hesap açma ve geliştirilen ödeme kartını kullanma fırsatı..

Allabout.me’nin işleyişi

Platforma kayıtlı tüm kullanıcıların profili, reklamcılık platformu işlevi görür. Geleneksel sosyal medya platformlarının aksine reklamlar geliştirici veya reklamcılar tarafından değil, kullanıcı profili üzerinden, yani kullanıcı adına yapılır. Reklamcılar reklamlar için bitcoin’le ödeme opsiyonuna sahipken, platform kullanıcıları ME token’i üzerinden ödeme alır. Platform kullanıcılarının reklamlardan aldığı payın yüzde 50’ye kadar çıkabileceği belirtiliyor.

Cüzdan ve token

Platform ekibi şu ana dek 300 binin üzerinde cüzdan oluşturdu ve kullanıcılar birbiri arasında 15 binden fazla para transferi yaptı. Platformda geçerli kripto para ise ALL.ME token’ları. Toplam 10 milyar adet basılan token’ların her birini 0.014 dolardan satın almak mümkün. Token değerinin ICO’dan sonra ağa dahil olan yatırımcıların faaliyetleriyle birlikte hızla artması bekleniyor. Platforma ve ICO’ya dair daha fazla bilgi almak için platformun websitesini ziyaret edebilirsiniz: Allabout.me

Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun


 • Hailey
  11 ay önce

  Hello, can I have more information on your services?

  2