reklamı kapat

Alışverişlerinizden Nakit Puan Kazanın: Fluz Fluz ICO Düzenliyor

07:25
29 Aralık 2017

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

İnovatif bir müşteri ağı olarak öne çıkan Fluz Fluz, kullanıcıların favori markalarından dijital hediye kartları alabileceği bir platformdur. Üyelerin platforma üye yaptığı arkadaşlarının satın alımları üzerinden para kazanabileceği Fluz Fluz, ICO kampanyası düzenliyor.

Fluz Fluz’ı bir başka deyişle katılımcılarına pasif gelir getiren dijital bir platform olarak tanımlayabiliriz. Kolombiya merkezli şirketin ICO düzenleme amacı ise tüm dünyaya açılmak. Hediye kartları kullanması, platforma çevreci bir nitelik kazandırıyor. 2017’nin başında kurulan platformun halihazırda binlerce müşterisi olduğu ve müşterilerin günlük alışverişlerinden sorunsuz bir şekilde kazanç sağladığı belirtiliyor.

Fluz Fluz yönetim müdürü Stefan Tobias Krautwald projeye dair şu sözleri sarf etti:

“ICO, yatırımcıların blockchain teknolojisi temelli yeni küresel ağımıza katılması için harika bir fırsat. Tarihte ilk kez kullanıcılar satın alım güçleri sebebiyle pasif gelir elde edebilecek.”

Projeye şimdi de 3 farklı perspektiften bakalım.

Tüm katılımcılar kazanır. Fluz Fluz’da tüm katılımcılar nakit puan kazanır. Bu, satıcılar için de oldukça etkili bir müşteri kazanma yöntemidir. Fluz Fluz çok sayıda muhtelif markayla (eczacılık, giyim, restoran, hizmet sektörü) ticari anlaşma yapar.

Satıcı kapasitesi. Müşterilerin çeşitli alanlardaki satıcılardan dijital hediye kartları alabileceği platforma sürekli olarak yeni marka ve kategoriler eklenir. Halihazırda Kolombiya’da 3000’in üzerinde mağaza Fluz Fluz kabul ediyor. Dijital kartlar çevreci olmasının yanı sıra, kullanıcıları ve Fluz Fluz ekibini herhangi bir kargolama veya üretim masrafına tabi tutmaz.

Hediye kartı almak çok kolay. Müşterinin tek yapması gereken, ödeme aşamasında Fluz Fluz kuponuna sahip olduğunu belirtmektir.

Fluz Fluz platformuna ve ICO’suna dair daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Fluz Fluz ICO – Whitepaper – Facebook – Twitter – Telegram – BitcoinTalk – Blog

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun