reklamı kapat

Alım-Satım Sinyalleri Veren Smart Options ile Tanışın

Smartoptions.io, kripto para yatırımcılarına akıllı yatırım opsiyonları sunmak için kurulmuş bir platform.
13 Aralık 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Smartoptions.io akıllı yatırım opsiyonlarının ve farklı grupların yatırımcılara rehberlik ettiği, bilgiye ve eğitime dayalı bir kripto para sitesi.

Smartoptions kripto para kullanıcılarına farklı “sinyal” gruplarıyla hizmet veriyor. Discord ve Telegram gibi farklı platformlarda organize olan ve profesyonel yatırımcılardan oluşan gruplar piyasaları analiz ediyor ve kendilerini takip eden yatırımcılara önceden sinyaller sağlayarak kripto para piyasasındaki dalgalanmaları ve fiyat hareketlerini avantaja çevirmeyi amaçlıyor.

Pek çok acemi yatırımcı, tecrübe kazanmak adına kendine bir kılavuz arıyor ve takip edilen kanallar aslında onları daha da geriye itiyor. Smartoptions‘ın hedef kullanıcı kitlesinin bir kısmını bu yatırımcılar oluşturuyor. Smartoptions kendini şöyle tanıtıyor:

SmartOptions.io’nun nihai amacı daha iyi bir yatırımcı olmanızda size yardımcı olmak, önemli olan ne varsa sizle paylaşmak, kendi işlemlerini siz yatırımcılarla paylaşmak ve son olarak maksimum kazanç elde etmek adına kripto fonlarınızı nasıl kontrol edeceğiniz konusunda sizi eğitmektir.

Hayatınızı idame ettirecek parayı kazanma vakti. Hadi o “ilk benimseyen” olmanın avantajını sonuna kadar kullanalım ve geleceğinizi inşa edelim.

Akıllıyız…
Opsiyonlara sahibiz.
Onları kullanacağız!

Smartoptions’ın yatırımcılara önerdiği gruplar farklı odak noktalarıyla birbirinden ayrılıyor. Örneğin Discord’daki Coin Observatory kanalı şu odak noktalarıyla öne çıkıyor: Binance ve Bitmex için Kripto Para İşlem Sinyalleri, Eğitim workshop’ları, Fon Yönetimi ve Kurumsal Hizmetler, ICO tartışmaları. CryptoPro400 grubunda ise şu maddeler listeleniyor: Altcoin’ler ve Bitmex’teki kaldıraçlı işlemler için Kripto Para Sinyalleri, ICO Analizi/ICO Havuzları, Bitcoin Analizi, Portföy Analizi.

Bu durumda yatırımcıların yapması gereken şey, kendi ihtiyaçlarına en çok hitap eden kanala üye olup kripto para işlemlerinin tadını çıkarmak. Sitenin kasım ayı bülteninde şu satırlar geçiyor:

Hay lanet! Bu dalga kasım ayında ciddiyete bindi, 4K’yı kırdık ve Bitcoin amca için işler çok iyi gitmiyor. Ancak volatilite tekrar oyuna girdi, ki bu kaldıraçlı yatırımcılar için harika, ancak altcoin sağlayıcılarımız için zor. Ne ay ama. Altcoin sinyali sağlayan gruplar için işler ciddi anlamda yoğunlaştı – onların her şeye rağmen yeşil bölgede bitirmesinden dolayı mutluyuz – hatta biri inanılmaz kazandı ve “Ayın Sağlayıcısı”nda bir numaralı koltuğa oturdu! BitMEX yatırımcıları için her şey son derece iyi gitti. Onaylanmış Marjin yatırımcıları alev aldı ve fantastik sonuçlar sayesinde bu ay ikincilik koltuğuna oturdu. Discord bölümünde de sakinlikten eser yok: Bir sağlayıcı ayı %5.000’in üzerinde kazançla bitirdi – Onun sonuçlarına özel olarak bakmak zorunda kaldık. Şimdi arkanıza yaslanın, içecek bir şeyler alın ve en iyi sinyal sağlayıcılarının sonuçlarına tertemiz bir bakış atın.

Altcoin’ler & Bitmex için Discord platformunda en iyi Kripto Sinyal Sağlayıcılarını seçtik – bunlar bizim daimi olarak en fazla okunan postlarımız ve listelenen sağlayıcıların her biriyle gurur duyuyoruz. Hepsi tutarlı ve harika sonuçlar sağlıyor, ancak size en iyisini tavsiye ettiğimizden emin olmak adına onların sonuçlarını takip etmek bizim için oldukça önemli. Listenenen sinyal sağlayıcılarımızın sonuçlarını aylık olarak analiz ediyor ve nasıl bir iş çıkardıklarının kısa bir özetini size sunuyoruz.

Bizim için esas belirleyici olan genel tutarlılık. Kriptolar tek gecede zengin olmaktan ibaret değildir ve yatırım maceranız için en iyi partneri bulmanızda size yardımcı olmak istiyoruz. Bu sebeple bu sinyal sağlayıcılarının başarısının tutarlığını hesaplamada özel bir formülden yararlanıyoruz.

Smartoptions yalnızca yatırımcılar için kripto para sinyalleri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda sosyal medya kanallarından birçok faydalı link ve makale paylaşarak takipçilerini eğitiyor ve onların daha iyi birer yatırımcı olmasına katkıda bulunuyor. Smartoptions hakkında daha fazla bilgi için:

Crypto Signals – Bitmex Telegram Groups – Discord Crypto

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.