reklamı kapat

Alicoin Cash ICO’su Devam Ediyor

1 Nisan 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Eşten eşe yatırım ekosistemlerini kullanıcıların kripto paralara yatırım yapmalarına ve alım satım işlemlerinden faydalanarak para kazanmalarına imkan tanıyan platformlar olarak tanımlayabiliriz. Ancak bu platformların büyük bir çoğunluğunun sahtekarlıktan ibaret olduğuna üzülerek şahit oluyoruz. Bu tür platformlardan keskin çizgilerle ayrılan Alicoin kullanıcılarına sahtekarlıktan uzak hakiki hizmet deneyimleri sunmaya hazırlanıyor.

Alicoin Cash iyi eğitimli ve bilgisayar ağları alanında deneyimli bir ekip ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Alicoin ekibi kullanıcılara sunduğu orijinal düşünceyi “akıllı yatırım coin’i” olarak adlandırıyor. Ekip kullanıcılara bu coin’i kullanabilme olanağı veren bir blockchain ekosistemini geçtiğimiz günlerde başlattı. Ekibin sahip olduğu anlayışı yansıtan kripto para; AliExpress, Amazon, Ebay ya da küçük çaptaki bazı yerel platformlarda geçerli olacak.

Alicoin’in kullanıcılarına sunduğu çözüm alıcı ile satıcı arasında gerçekleşen işlemleri daha basit bir hale getirecek. Böylece Alicoin kullanıcıları işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

Alicoin hedeflerine ulaşabilmek için Ethereum temellerine dayanan bir Akıllı Yatırım Algoritması’ndan faydalanacak. Sektörde benzeri bulunmayan bu algoritma sayesinde alım-satım işlemlerine yeni başlayan tecrübesiz online yatırımcılar için her şey daha kullanışlı hale getirilecek. Bahsedilen algoritma akıllı kontratlara dayanıyor ve Alicoin ekosisteminde faaliyet gösteren en başarılı kullanıcıların uyguladığı alım-satım modelleri ile periyodik bir şekilde hazırlanan çeşitli raporları analiz ederek kullanıcılarına yardımcı oluyor. Alicoin ekibi bu sistemi bir çeşit robot olarak nitelendirse de böylesi bir sisteme siber bir organizma gözüyle bakabilmek de mümkün. Kullanıcılara en uygun hizmeti sağlayabilmek için dijital alanları devamlı olarak gözlem altında tutan organizma yapay zeka (AI) teknolojisine benzer şekilde işlev görüyor.

Kullanıcılarına sunduğu benzersiz deneyimler sayesinde yoluna sağlam adımlarla devam eden Alicoin şu sıralar bir ICO etkinliği düzenliyor. ALC token’lerin kullanıcılarıyla buluştuğu etkinliğin ilk saatinde 1 milyondan fazla ALC satın alındı. 31 Mart’ta başlayan ve 15 Mayıs’a dek sürmesi planlanan ICO’ya BTC, ETH ya da LTC kullanarak katılabilirsiniz.

WebsiteWhitepaper

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER