reklamı kapat

AirChain Hava Taşımacılığı İçin Mobil Uygulama Geliştirdi

21 Nisan 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Hava nakliyeciliği sektörü için özel olarak tasarlanmış blockchain temelli bir ekosistem olarak karşımıza çıkan AirChain Network sektörde yeni bir çığır açmaya hazırlanıyor. Her geçen yıl büyümesini sürdüren bu sektörde uzun yıllardır devam eden şeffaflık, güvenlik ya da esneklik gibi konular hakkındaki sorunları ortadan kaldıran AirChain platformunun mobil uygulamasına App Store ya da Google Play üzerinden ulaşabilmek mümkün.

Küresel taşımacılık sektörü insanların hayatlarında oldukça büyük bir önem arz ediyor. Üstelik bu sektör diğer bütün sektörlere doğrudan etki edebilen bir özelliği de bünyesinde barındırıyor. Ancak petrol fiyatlarının devamlı olarak artması hava taşımacılığını ortalama bir bireyin, işletmenin ya da girişimcinin kolayca ulaşamayacağı bir yere getirdi. Üstelik çoğu şirket çeşitli güvenlik hususlarından kaynaklanan sebeplerle hava taşımacılığını daha az tercih eder hale geldi. En kötüsü de sektörde bir türlü sağlanamayan şeffaflık özelliğinin eksikliği ve her geçen gün gelişmekte olan yeni teknolojilerin mevcut sisteme adapte edilememesi olarak ifade edilebilir.

AirChain Network sayesinde her kesimden kullanıcının hava taşımacılığı sektörünün sunduğu gelişmiş hizmetlere ve taşımacılık yöntemlerine kolay bir şekilde erişebilmesi sağlanacak. Sağladığı kolay kullanımlı ancak kapsamlı ekosistem aracılığıyla kullanıcılarına çeşitli iş fırsatları sağlayan AirChain Network stressiz ve hesaplı hizmet deneyimlerini daha ulaşılabilir bir hale getirmeyi hedefliyor. Kullanıcılarına sunduğu olanaklarla yatırımcılarının da yüzünü güldürmeyi amaçlayan platform sektöre de büyük katkı sağlamayı hedefliyor. AirChain Network platformlarını kullanan yatırımcılar ve işletmeler itibari para birimleri ya da kripto paralar karşılığında şeffaf, güvenli ve kesintisiz bir dağıtımlı defterde kaydedilen taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilecekler.

ANK token’ler AirChain ağında kullanılacak resmi token’ler olarak ifade ediliyor ve kullanıcılarının ya da topluluk üyelerinin ekosistem aracılığıyla kargo gönderebilmelerine ve bu sayede daha fazla gelir elde edebilmelerine imkan tanıyor. ANK token’ler aracılığıyla platformda gönderilen ya da alınan kargoların ücretlerini ödemek, herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan ve düzenleyici ücretlere tabi olmadan kargo göndermek mümkün hale geliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER