reklamı kapat
  • BTC  :  39.792,77 ₺
  • ETH  :  3.145,44 ₺
  • BCH  :  4.956,51 ₺
  • XRP  :  3,81 ₺
  • BTC 39.792,77 ₺
  • ETH 3.145,44 ₺
  • BCH 4.956,51 ₺

Aeternity Sektörün En Kritik Sorunlarına Çözüm Getiriyor: ICO 29 Mayıs’ta Başlıyor

26 Mayıs 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Blockchain teknolojisi pek çok konuya çözüm getirmiştir; ancak yapısı gereği birçok sorunu bulunmaktadır. Bir teknoloji karmaşık sorunların üstesinden geldiğinde aynı zamanda eksik yönlerini de ele verir. Smart contract’lar pek çok blockchain çözümü için büyük bir yenilikti; ancak muhteşem bir şekilde tasarlanmış mıydı?

Kripto camiasında blockchain temelli smart contract’lerin sorunları çokça tartışılmaktadır. Aeternity ise tam bu noktada devreye girerek bir çok özelliği ile bu sorunlara çözüm getiriyor.

Aeternity tamamen yeniden tasarlanmış ve mevcut sorunlara çözüm getiren bir blockchain teknolojisi.. Proje blockchain teknolojileri uzmanı Yanislav Malahov tarafından geliştirildi.

Aeternity projesinin temel amacı smart contract deneyimini daha üst seviyelere çıkarmak, bunun için “state channel” adı verilen yeni bir teknoloji geliştirildi. State channel ile genel sistemin performansı arttırılacak, anlık ve paralel işlemler yapılabilecek.

Aeternity’nin diğer bir önemli özelliği de kripto para dünyası dışında kalan, işletmeler veya kurumların ürettiği veriyi işlemek olacak. Mevcut blockchain ve smart contract uygulamaları sadece kripto para ekosistemini hedef alırken, æternity gerçek dünyada var olan veriyi de işleyebilecek.

Aeternity ekosisteminin şimdiden yavaş yavaş oluştuğunu söyleyebiliriz. Oluşturtulan kuluçka merkezi, eğitimler, çeşitli kurum ve işletmelerle işbirlikleri, toplantı ve konferanslarla tamamen yepyeni bir eko sistem kuruluyor. Şu ana kadar dünya çapında 25’in üzerinde toplantı ve etkinlik gerçekleştirildi. Bu etkinliklerde bir çok Aeternity token kampanyası yapılarak katılımcılara binlerce AE token dağıtıldı. Ekip tanıtım ödül kampanyaları için toplamda 1,000,000 AE token dağıtılacak.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen 1. faz ICO kampanyasında yaklaşık 3200 BTC toplanmıştı. 29 Mayıs tarihinde başlayacak 2. faz ICO kampanyasında proje hedefine bir adım daha yaklaşacak. ICO’ya katılım yapmak isteyenler için ilk günler çok önemli. Zira ilk 24 saat +50 token ödül verilecek. Aşağıda dağıtım planını ve token fiyatlarını görebilirsiniz.

1. hafta: 1 ETH = 750 AE token + 50 AE token (ilk 24 saat)
2. hafta: 1 ETH = 700 AE token.
3. hafta: 1 ETH = 650 AE token.

Aşağıda proje hakkında daha detaylı bilgi alabileceğiniz sosyal medya hesapları ve kanalları bulabilirsiniz.

Telegram Twitter Github Slack Linkedin Whitepaper Blog

Aeternity bounty kampanyaları hakkında bilgi almak için bu linki tıklayabilirsiniz.

ETİKETLER
loading...