reklamı kapat

Advanced Miners ICO’sundan Yüksek Getiri İddiası

13:35
18 Mayıs 2018

Advanced Miners 2016 yılında kurulmuş Hong Kong merkezli bir şirket olarak tanımlanıyor. Tokyo üzerinden yönetilen şirket Çin’in kuzey bölgelerinde bir madencilik çiftliği çalıştırıyor. Bu çiftlik dünyanın en düşük elektrik tüketim oranına sahip.

Bazı büyük şirketler kripto para madenciliği sektörünü adeta ele geçirdi diyebiliriz. Bunun sonucunda bireysel kullanıcılar artık bu sektörü kârlı olarak görmemeye başladı. Ancak bir ICO kampanyası başlatan Advanced Miner sayesinde bu durum değişecek gibi görünüyor. 12nm chip ile çalışan yeni ASIC cihazını tanıtan şirket ICO kampanyasına yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu yeni ASIC cihazı S9 modeline göre iki kat daha fazla Th sunuyor. Üstelik bunu yaparken de aynı maliyetle çalışıyor. Buna göre yeni ASIC’in enerji tüketim oranının S9 modeli ile aynı olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde başlatılan Advaced Miners ICO’suna katılarak ACM token’leri %35 indirim oranlarıyla satın alabilmeniz mümkün. ACM token’leri satın alan yatırımcılar ASIC cihazları ya da Advanced Miners bulut madencilik platformundan hash gücü satın alabilecekler veya token’lerini kripto para borsalarında kullanabilecekler. Üstelik ACM’nin ekonomisi madencilik işletmesine dayanıyor ve yılda %438 oranında getiri sağlayacağı düşünülüyor.

Advanced Miners hem uzman kripto para madencilerine hem de platformda madencilik yapmaya henüz başlayacak yeni kullanıcılara hitap ediyor. Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak madencilik faaliyetlerini sürdüren şirket sektörü geliştirmeyi de hedefleri arasında gösteriyor. Şirket tarafından sektörün geliştirilmesine yönelik atılan bir diğer adım ise “12nm chip’ler ile donatılmış yeni nesil madencilik kartı” olarak ifade ediliyor. Yeni cihaz bu yılın ortalarında piyasaya sürülecek.

İşte ekibin madencilik çiftliğinden son olarak paylaştığı fotoğraflardan bir tanesi:

Birçok yatırımcı Advanced Miners madencilik platformunun sağladığı olanaklardan faydalanmak istiyor. Şirket üretimini tamamladıktan sonra yeni nesil ASIC cihazlarının yatırımcılarına sunulacağını ifade etti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun