reklamı kapat
  • BTC  :  39.783,66 ₺
  • ETH  :  1.350,84 ₺
  • BCH  :  2.754,33 ₺
  • XRP  :  3,35 ₺
  • NGC  :  1,72 ₺
  • BTC 39.783,66
  • ETH 1.350,84
  • BCH 2.754,33

Adrenalin Yüklü Kripto Para MachtCoin İle Tanışın: ICO 15 Ocak’ta Başlıyor

5 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Piyasaya yakın zamanda atılmaya hazırlanan MachtCoin, “adrenalin yüklü” bir kripto para olarak tanımlanıyor. Blockchain altyapısı kullanılarak en son teknolojilerle üretilen Machtcoin ICO’su 15 Ocak’ta başlıyor.

Proje üç temel alana yoğunlaşıyor: Spor, seyahat ve yatırım.

Spor: Pek çok spor ve fantezi oyun için oluşturulmuş oyun merkezini temsil eder. Satış mağazasına MachtCoin uygulamasından da erişilebilecektir.

Seyahat: Kullanıcıların seyahatlerini kolaylaştırmak adına, platform tüm dünyadan seyahat şirketleriyle ve yerel seyahat hizmeti sağlayan kurumlarla iletişim kurar.

Yatırım: Hem geleneksel hem de ikili yatırım yönteminin kullanıldığı yatırım platformu, uygulama dahilinde kullanıcılara sunulur.

MachtCoin’in 6 temel adımdan oluştuğunu söyleyebiliriz. İdeal bir platformu meydana getirecek bu 6 adıma sırasıyla göz atalım..

MachtCoin altyapısı: MachtCoin altyapısı blockhain teknolojisi temellidir.

Hibrid POW/POS algoritması: Platformu stabil hale getirmek, enflasyon oranını düşürmek ve MachtCoin’lerin adil bir şekilde dağıtılmasını sağlamak adına MachtCoin platformu hibrid bir şekilde, her iki algoritmadan yararlanılarak oluşturulmuştur.

MachtCoin topluluğunun oluşturulması: MachtCoin ekibinin geliştirdiği devrimci iş planı sayesinde MachtCoin topluluğunun adım adım büyümesini temsil eder.

Ekosistem uygulaması: MachtCoin ekibinin oluşturduğu ekosistem uygulaması kullanıcılara, yani MachtCoin topluluğuna, işlemlerde kolaylık ve düşük işlem ücreti gibi avantajlar sağlar.

Ortaklık: Platformun uygulamasında birçok iş ortaklığı anlaşması yapılabilir. Bunlar arasında C2C (müşteriden müşteriye), B2C (işletmeden müşteriye) ve B2B (işletmeden işletmeye) çözümleri bulunur.

Akıllı kart – debit kartı: Platform kullanıcıları, MachtCoin yatırımlarına bağlı olarak akıllı karta ve debit karta erişim hakkı kazanır.

MachtCoin’in entegre edilmiş ekosistem uygulaması kapsamında, 2. geliştirme safhasında MachtCoin sahipleri ve kullanıcıları için dahili bir borsa geliştirilecektir. Bunun yanı sıra kullanıcılara yetenek puanları dağıtılacaktır. Akıllı kripto para olarak nitelenen MachtCoin, aynı zamanda adrenalin hormonundan ilham alır. MachtCoin’in temel özellikleri aşağıdaki gibidir.

Hızlı ve güvenli: Anonim, şeffaf, hızlı ve güvenli işlemleri tüm kullanıcıların, MatchCoin sahiplerinin ve topluluğunun kullanımına sunmak MachtCoin ekibinin önceliğidir.

Düşük masraflı: Platform kapsamında müşterilere oldukça düşük fiyatlardan işlem yapma şansı tanınır.

Birden çok cihazdan erişim: MachtCoin’e tüm cihazlardan, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde erişebilir ve token’lerinizi kullanabilirsiniz.

Şimdi de platformun bir başka önemli bileşeninden bahsedelim: Lending programı. Bu programa başvuran kullanıcılar, sahibi olduğu geliri kolay bir şekilde artırabilir. Lending programı kapsamında kullanıcılara dört farklı paket sunulur.

Temel paket: 100 ila 1000 dolar arası parayla aylık % 45’e varan faizler. Ekstra faiz içermez, % 5 sponsorluk bonusu dahildir. Paranın kalması gereken süre: 120 gün.

Standart paket: 1100 ila 5000 dolar arası parayla aylık % 45’e varan faizler. % 3.6 ekstra faiz imkanı, % 5 sponsorluk bonusu. Paranın kalması gereken süre: 110 gün.

Premium paket: 5,100 ila 10,000 dolar arası parayla aylık % 45’e varan faizler. % 4.2 ekstra faiz imkanı, % 5 sponsorluk bonusu. Paranın kalması gereken süre: 100 gün.

İş paketi: 10,100 ila 25,000 dolar arası parayla aylık % 45’e varan faizler. % 5.4 ekstra faiz imkanı, % 5 sponsorluk bonusu. Paranın kalması gereken süre: 90 gün.

ICO

MachtCoin platformunun ICO’su 15 Ocak’ta başlıyor. Mevcut 36 milyon token’in 8 milyonu, toplam 25 gün sürecek ICO döneminde yatırımcılara dağıtılacak. Ticker’ı MCH olan token’in birim fiyatı başlangıç için 0.88 dolar olacak ve her 3 günde bir 0.10 dolar artacak.

ICO katılımcısı olmak ve platforma dair daha fazla bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

MachtCoin – WhitepaperFacebookTwitterInstagramYoutube

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

loading...