X

AB’den Lisanslı KickEX’e Depozit Yap, $100 Kazan!

Avrupa Birliği’nden lisansı bulunan KickEX, yeni bir yarışma başlattı.
13:46
10 Temmuz 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Temmuz ayında Avrupa Birliği’nde lisans alan yeni nesil kripto para borsası KickEX’te yeni bir yarışma başladı. Yarışmaya geçmeden önce KickEX’i tanıyalım.

KickEX Nedir?

KickEX hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygun olan ve gelişmiş işlem özellikleri ile uzmanlaşmış bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Platform analitik araçları ve sektörde ilk çift stop emirleri ile gelişmiş bir işlem arayüzü sunuyor. Ayrıca, yatırımcılar düşük işlem ücretlerinden, çok seviyeli kar paylaşım yönlendirme programına ve her işlemde nakit para iadesi dahil çeşitli ödüllerden yararlanabiliyor.

Öte yandan kripto para birimi merkezi olan Kick Ecosystem, KickEX’i yeni bir platform olarak kullanıcılarına sunuyor. Avrupa Birliği’nden lisans alan ve düzenlenen bu borsa, yeni başlayan kullanıcılarla birlikte profesyonellere de uygun hizmetler sunuyor. KickRef programı aracılığıyla da kayıtlı olan 1 milyondan fazla kullanıcıyla KickEX, önemli miktarda işlem hacmine ulaşacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan soğuk depolama ve gelişmiş şifreleme ile yüksek küresel güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanan KickEX, 2020’de piyasaya sürülecek iOS ve Android uygulamalarıyla da hem masaüstü ve hem de mobil cihazlarda kullanılabilir olacak.

Bunların yanında yapılan açıklamalara göre borsa, BTC/USDT ve BTC/ETH dahil olmak üzere popüler işlem çiftlerinin yanı sıra, şirketin yerel token’ları KICK ve KEX ile de kullanıcılarına hizmet veriyor. Borsa, daha fazla coin, dijital varlık ve token’ın da aşamalı olarak sunulmasını planlıyor.

Ayrıca KickEX borsa yazılımı, hem basit bir al/sat özelliği hem de analitik araçları ve sektörde ilk takip ve çift stop emirleri ile daha gelişmiş bir işlem arayüzü sunuyor. Akıllı işlem araçlarına ek olarak, dünya çapında 150’den fazla ülkeden kullanıcılar düşük işlem ücretlerinden, çok seviyeli bir kar paylaşım yönlendirme programından ve her işlemde para iadesi de dahil olmak üzere çeşitli ödüllerinden yararlanabiliyor.

Bunlarla birlikte yeni platform; Kick’in kitle fonlaması platformu, yönlendirme programı, cüzdan, KYC ve ödeme çözümleri, messenger uygulaması ve online öğrenme uygulamalarını içeren bir kripto ekosistem vizyonuna ulaşmasının son adımı olarak karşımıza çıkıyor.

KickEX’in arkasındaki ekipte ise 2017 yılında kripto crowdfunding platformu KickICO‘yu başlatan Kick Ecosystem’in kurucusu ve CEO’su crowdfunding uzmanı Anti Danilevski yer alıyor.

Danilevski platform ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Likiditelerini taklit eden, varlık fiyatlarını manipüle eden, kullanıcı verilerini koruyamayan ve kullanıcı fonlarıyla kaybolan kripto borsalarından bıkmış yatırımcılar için KickEX’i yarattık. KickEX, her yatırımcının başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu araçları göreceği güvenli, güvenilir ve meşru bir platform olan dijital varlık borsasının geleceğinin bir planı.” ifadelerini kullanıyor.

Yarışma Detayları

Platformun hem yeni kullanıcılara hem profesyonel kullanıcılara göre tasarlanmış olmasının yanı sıra yeni başlattığı mevduat yarışması da büyük ilgi görüyor. KickEX bu yarışma ile kullanıcılarına 1.000 USDT dağıtıyor.

KickEX başlattığı yarışma programı ile kullanıcılarına 10 USDT’yi 100 USDT olarak kazanma şansı sunuyor. 1 Temmuz ile 14 Temmuz arasında devam eden yarışmaya katılmak için; BTC, ETH veya USDT‘de en az 10 dolarlık para yatırma işlemi yapmanız, Twitter’da KickEX’i takip etmeniz ve belirtilen gönderiyi retweet’lemeniz yeterli.

Platformun yaptığı açıklamalara göre, 1.000 USDT’lik ödül rastgele seçilen 10 şanslı katılımcıya dağıtılacak ve kazananların KickEX’te bakiyelerine gönderilecek.

KickEX’in sunduğu hizmetlerden faydalanmak ve daha detaylı bilgi edinmek, ayrıca yarışmaya katılmak için platformun bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar