X


ABBC Coin’den Alibaba ile İlgili Resmi Açıklama!

22:18
10 Nisan 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ABBC Coin bugün paylaştığı resmi açıklamayla Alibaba şirketiyle olan davaları hakkında bilgilendirme yayınladı. Yayınlanan duyuruya göre Şirketler bazı ortak noktalarda buluşuyor, yapılan duyuruya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

“Alibaba ile bir yıldır süren ticari marka davamızın karşılıklı bir anlaşma ile sona erdiğini duyurmaktan mutluluk duyarım. ABBC Foundation ve Alibaba Group, hem iki kuruluş için faydalı olacak, hem de elde edilen sonuçtan dolayı iki tarafı da mutlu edecek ortak bir noktada buluştu. Yapılan anlaşma bizim ve Alibaba.com’un, durmadan büyüyen dünyada işlerin yapılma yöntemlerini baştan aşağı değiştirebilmemiz için kendi bireysel planlarımızda ilerlememize imkân sağlayacak.

Bu amaç doğrultusunda sizlere ABBC Foundation’un borsa listelenmeleri, platform gelişimi, pazarlama ve ortaklıklar hakkındaki son gelişmelerini duyuracak olmaktan dolayı heyecan duyuyorum.

Borsa Listelenmeleri: Birkaç hafta önce ABBC Coin‘in 13 yeni borsada listeleneceğini duyurmuştuk. Listeleme için 10’dan fazla duyurusu henüz yapılmayan ek borsalarla da sözleşme imzalayıp anlaşmayı sonuçlandırdığımız için, belirtilen sayı herhangi bir abartı içermemektedir. Biz listeleme tarihlerini ve alım satım detaylarını açıklamaya devam ettikçe, destekçilerimiz dünyanın en saygıdeğer bazı borsalarındaki devasa ticari hacim artışından dolayı oldukça memnun olacaklardır. Bu kolay bir görev değil ve bunun yanı sıra sadece gerçek anlamda gelecek vaat eden projeler tarafından başarılabilir.

Platformla İlgili Gelişmeler: Uzun davaya rağmen ekibimiz gelişim konusunda ciddi bir yol kat etti. Başlangıçtan beri kafamızda tasarladığımız rüya platformuna yardım sağlayan finansal ortaklardan 1.2 milyar dolar elde ettik. Coin Shopping Mall (CSM) bir yılı aşkın bir süredir gelişim aşamasında ve birkaç ay içerisinde piyasaya sürülmeye hazır olacak. Bu platform e-ticaretin ve çevrimiçi alışverişin geleceğini devrimsel bir şekilde değiştirmeyi planlıyor ve ortaklarımızın yaptığı yardımlara bakılırsa onlar da bu vizyona inanıyorlar. Finansal ortaklarımızın küresel ağı da biz piyasaya çıkmaya tamamıyla hazır olduğumuzda açıklanacaktır.

Ortaklıklar & E-ticaret Entegrasyonları: Borsa ortaklarımızın ve etkileyici finansal destekçiler listemizin yanı sıra, Coin Shopping Mall projesini Alibaba, Amazon, eBay, Coupang Mall ve bunun gibi çok sayıda dünyanın en ünlü çevrimiçi alışveriş mağazalarından bazıları ile entegre etme sürecindeyiz. Hedefimiz, piyasaya çıkış tarihinde platformumuzun en azından 25 çevrimiçi mağaza ile ortaklık imzalamış ve entegrasyon sağlamış olması. Biz büyüdükçe çok daha fazla mağazanın platformumuz ile beraber yol almak isteyeceğinden eminiz.

ABD Açılımı: Şu an için ABD içerisinde yerel ve federal kanunlarla uyum içerisinde olan bir AR-GE (araştırma ve geliştirme) tesisi açma sürecinde bulunuyoruz. Umuyoruz ki bu son teknoloji tesis sadece blockchain gelişimi ile sınırlı kalmadan, çeşitli alanlarla ilgili de dünyanın en üst düzey yeteneklerini ekibimize çekecektir.

Bütün destekçilerimize ve takipçilerimize ABBC Coin ile ABCC Foundation’un hırslı projelerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Gelecek hakkında inanın daha fazla heyecanlı olamazdık. Ben hem kendim hem de ABBC ekibi adına çevrimiçi alışveriş tecrübesini tamamıyla değiştirip, ekonomik oyun alanını daha adil ve eşit bir yer yapana kadar yorulmadan çalışacağımıza dair tüm kalbimle söz veriyorum. Umuyoruz ki, biz hazır olduklarında daha fazla detayı paylaştıkça, siz de bizi takip ediyor olursunuz. “

Tevazu ve sevgi ile,
Jason Daniel Paul PhilipCEO,
ABBC Coin Kurucu Başkan, ABBC Foundation

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar