f 6 Ayda 10 Kat Potansiyeli Olduğu İddia Edilen 3 Kripto Ön Satışı  › COINTURK

6 Ayda 10 Kat Potansiyeli Olduğu İddia Edilen 3 Kripto Ön Satışı 

10:00
9 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Yenilikler kripto piyasasında yer etmeye devam ediyor, dünya dördüncü sanayi devrimine doğru ilerlerken farklı sektörlerde çözümler sunmaya çalışan yeni kripto para birimleri ortaya çıkıyor. Sonuç olarak, bazı kripto ön satışları, iddialara göre dikkat çekiyor olabilir. 

Borroe.Finance 

Web3‘ün içerik oluşturucuların eksik kalmamasını sağlayacak bir sonraki internet devrimi olma hedefine dayanan Borroe.Finance, yenilikçi bir NFT pazaryeri olarak bu hedefe doğru ilerlemek istediğini ifade ediyor. 

Açıklamalara göre Web3 katılımcılarına gelecekteki gelirlerini NFT olarak takas ederek nakde anında erişim imkanı sunan Borroe.Finance, bu sektördeki pek çok içerik üreticisinin karşılaştığı finansman engelini ortadan kaldırmayı hedefliyor. 

Sonuç olarak iddialara göre Borroe.Finance, kripto alanında hesaba katılması gereken bir güç olarak kendini gösteriyor ve nispeten düşük fiyatına bağlı olarak yeni başlayanlar için takip edilebileceği ifade ediliyor. 

Açıklamalara göre Borroe.Finance ağındaki $ROE adlı yönetişim tokenı şu anda 1. Aşama ön satışta 0,0125 dolardan satılıyor ve kripto para biriminin fiyatı Beta Aşamasında 0,01 dolar olduğu için erken benimseyenlerin zaten %25’lik bir getiri elde ettiği iddia ediliyor. 

Bu nedenle, iddialara göre Borroe.Finance’in 6 ay içinde 10 kat getiri sağlama olasılığının olduğu, çünkü Web3’teki bağış toplama boşluklarını kapatmayı amaçladığı ve bu yüzden takip edilebileceği ifade ediliyor. 

Borroe.Finance’in yapay zeka destekli NFT fonlama pazarları arasında yer almasıyla birlikte ağ, Web3 oyuncuları için sorunsuz bir fonlama süreci öngören ve onu satış öncesi aşamadaki en iyi kripto paralardan biri haline getiren büyüleyici bir proje olarak iddia ediliyor 

Bitcoin BSC (BTCBSC) 

İklim değişikliğini kontrol altına almaya yönelik çağrılar ön plana çıkmaya devam ederken, Bitcoin BSC kendisini lider kripto Bitcoin’in daha yeşil versiyonu olarak iddia ediyor. 

Bitcoin BSC, akıllı sözleşme işlevselliği, minimum işlem ücretleri ve yüksek hızlar sağlayan BNB Akıllı Zinciri tarafından desteklenmekte.  

Ekibin açıklamasına göre Bitcoin BSC hala satış öncesi aşamadayken, kripto şu anda 0,99 $’dan satılıyor ve bu fiyat Bitcoin’in erken aşamadaki seviyesini taklit ediyor. Bu nedenle, kripto para yatırımcılarının Bitcoin’e ilk zamanlarda yatırım yapmamanın hayal kırıklığını bir fırsata dönüştürmeyi amaçladıklarını iddia ediyorlar. 

Ayrıca, BTCBSC’nin amacı, ekibin açıklamasına göre, kripto meraklılarının Bitcoin’in daha yeni versiyonunu yalnızca içeridekilere ve teknoloji gurularına sunulan bir fiyattan satın almalarını sağlamak. Bitcoin BSC, iddialara göre, kendisini BTC’nin daha yeşil ve en yeni versiyonu olarak sunarak daha fazla benimseyen görebilir ve önemli bir büyüme yaşamasını sağlayabilir.  

yPredict (YPRED) 

ChatGPT gibi yenilikler sayesinde dünyayı kasıp kavuran jeneratif yapay zeka ile yapay zeka sektörü kendine bir isim yaratıyor.  

Sonuç olarak, iddialara göre, yPredict tokenı analistler ve geliştiriciler için özel olarak tasarlandığından “hepsi bir arada” bir yapay zeka çerçevesi sunarak bu dalgadan yararlanmayı amaçlıyor. 

Ön satış fiyatı 0,1 $ olan YPRED, içgörüler için gereken yapay zeka destekli duygu analizi, sinyaller ve teknik analiz sunan bir platform olarak öne çıkıyor olabilir.  

Son teknoloji veri içgörüleri ve tahmine dayalı modellerden yararlanan yPredict, kullanıcılara insan, sağlık ve finans kaynaklarını kullanırken rekabet avantajı sağlıyor.  

Bu nedenle iddialara göre yPredict, merkezi olmayan ve şeffaf tahmin ticareti platformunun yanı sıra kazançlı stake ödülleri sayesinde 10 kat potansiyele sahip satış öncesi aşamadaki üçüncü kripto olabilir. 

PresaleTelegramTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI