5 Kripto Para Sonraki Boğa Koşusunda 20x Büyüme Bekliyor

10:00
5 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto paralar Federal Rezerv’in (Fed) faiz artırımları gibi çeşitli engellere dayanarak henüz doğru zemini bulamadı. Ancak bu kripto paralar henüz havlu atmadı ve uzmanlar önümüzdeki yıl başlaması beklenen boğa sezonunda onların 20x’e kadar büyümesini bekliyor.

Borroe

Web3 alanında oyun değiştirici olarak görülen Borroe ($ROE) yeni bir proje olmasına karşın dikkat çekiyor.

Borroe, blockchain ve yapay zeka gibi en son teknolojileri entegre ederek Web3 finansmanı konusunda alışılmışın dışında yeni bir şey deniyor. Yeni modelle birlikte bu alandaki projelere kolayca yatırım yapılabiliyor.

Sonuç olarak, Web3 katılımcıları gelecekteki kazançlarını veya alacaklarını NFT’lere dönüştürerek nında nakde erişebiliyor ve bu da onu satın alınabilecek en iyi kripto paralar arasına sokuyor. Bu yeni model henüz yolun başında olan projelerin çok daha kolay ve geniş kitlelerden yatırım toplamasına olanak tanıyor.

Bu nedenle Borroe ağı, katılım sırasında yaşanan likidite sorununu çözme arayışı sayesinde Web3 sektörüne daha fazla oyuncunun girmesi için bir basamak oluşturmaktadır.

Borroe dönüştürücü doğası sayesinde şu anda yatırım yapmak için en iyi kriptolardan biri olarak görülebilir. En azından ekip bunun böyle olduğunu iddia ediyor. Bu görüşü destekleyen birçok veri ve yorum var.

Örneğin, 1. aşama ön satışta 69 milyondan fazla coin satın alındığı göz önüne alındığında, $ROE‘nin benimsenme oranları tavan yapmaya devam ediyor. ROE, Borroe‘nun yönetim tokenıdır ve ağdaki gelişmiş analitik gibi sayısız özelliğe açılan bir kapı görevi görür.

Yatırımcılar için uzun vadede bugün hangi kriptoyu satın alacakları en önemli konu olduğundan, Borroe bir Web3 oyun değiştiricisi olduğu için iyi bir alternatif olarak karşılarına çıkıyor.

>>$ROE TOKENLARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

Bitcoin

Bitcoin‘in öncü kripto para birimi olması nedeniyle, BTC’nin çeşitli yükseliş sinyallerine dayanarak bir sonraki boğa koşusunda önemli bir oyuncu olacağına dair spekülasyonlar yüksek.

Kripto topluluğu spot Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) akıbetini nefesini tutarak beklemeye devam ederken, günün sonunda yeşil ışık alacaklarına dair bir umut var.

Bu durum, önde gelen varlık yönetimi firması Grayscale’in kısa süre önce Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı bir dava kazanması ve SEC’in firmanın Bitcoin Trust’ünü bir ETF’ye dönüştürme arayışını haksız yere reddettiği gerçeğine dayanmaktadır.

Bu nedenle, SEC’in Bitcoin ETF’lerini onaylaması zamana karşı bir yarış gibi görünüyor ve bu BTC için oldukça güçlü bir fiyat katalizörü olma potansiyeline sahip. Önceki boğa ATH’ı vadeli ETF onayıyla gelmişti ve spot ETF onayı çok daha büyük bir şey.

Rekt Capital, Bitcoin’in 46 bin $’a kadar yükseleceğini öngörüyor. Piyasa analisti, “Bitcoin her Mum 4’te Dört Yıllık Döngü direncini (siyah) kırdı. 2016’da BTC 738 $’ın ötesine geçti 2020’de BTC 14090 $’ın ötesine geçti ve 2024’te BTC rahat ve ikna edici bir şekilde 46000 $’ın ötesine geçecek.”

XRP

Ripple’ın SEC’i mahkemeye vermesinin ardından, XRP‘nin bir menkul kıymet olmadığı kabul edildi ve kripto para birimi yükseliş trendine girdi. Bu menkul kıymet olarak kabul edilmeyiş en azından ikincil piyasalar için geçerliydi.

Bu nedenle çoğu yatırımcı yılların altcoinine geri dönüyor ve XRP Coin için iyimserlik artıyor. Davanın artık son 1 yılına girilmiş olması ve 13 Temmuz özet kararı yatırımcı motivasyonunun temelini oluşturuyor.

Örneğin on-chain veri sağlayıcısı Santiment’in son verileri XRP ağındaki faaliyetlerin kısa süre önce 7 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını söylüyor. Düzeltilmiş hacimse aynı dönemde %112,57 oranında arttı.

XRP’nin benimsenme oranlarının artmaya devam etmesi bekleniyor ve bu sonraki boğa koşusu için onu en iyi alternatifler arasına yükseltiyor.

Ethereum (ETH)

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, kripto alanındaki otoritesini korumaya devam ediyor.

ETH’nin NFT ve merkezi olmayan finans (DeFi) gibi çeşitli kripto sektörlerinde kral olduğu göz önüne alındığında, bir sonraki boğa koşusunda en iyi oyuncular arasında yer alacaktır.

Ethereum’un yükseliş hissiyatı, en iyi akıllı sözleşme platformu olmasıyla da pekişiyor. Akıllı sözleşmeler blockchainin benimsenmesinde çok önemlidir ve bu ETH için konumunu güçlendiren önemli bir konudur.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu ekosistemindeki gelişmeler devam ettikçe, SHIB’in bir sonraki boğa koşusunda 20 kat büyüme kaydeden kriptolar arasında yer alma ihtimali yüksek.

Yeni layer2 çözümü Shibarium’un hayata geçirilmesiyle birlikte ağdaki arz artan yakımlarla birlikte eriyecek. Ağdaki işlemlerin sayısı ve aktif kullanıcılar arttıkça yakım miktarının da sürekli olarak yükselmesi gerekiyor.

Shibarium kısa süre önce 1 milyon cüzdanı aşarak benimsenme oranının yükseldiğini gösterdi. Bu nedenle yukarıda saydığımız 5 kripto para birimi bir sonraki boğa koşusunda muazzam bir büyüme elde etmelerini sağlayacak yükseliş eğilimleri göstermiştir.

Borroe ($ROE) hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

Borroe Ön Satışını Ziyaret Edin | Telegram Grubuna Katılın | Borroe’yu Twitter’da Takip Edin

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar