3 Altcoin 1000 Dolardan 100.000 Dolara Çıkacak! Joe Parys 2022’de 100 Kat Değerlenecek Dedi!

Popüler analist önümüzdeki yıl fiyatını 100 kat artırabilecek 3 altcoini paylaştı!
23:15
15 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto girişimcisi Joe Parys, 2022’de 1.000 dolardan 100.000 dolara çıkabilecek 3 kripto parayı takipçileriyle paylaştı. Analistler veya fenomenler tarafından paylaşılan bu tarz iddialı hedeflere artık alıştık. Çoğu zaman bu hedefler gerçeğe dönmese de geçmişte edindiğimiz tecrübeler düşük oranda haklılık payları olduğunu gösteriyor. Peki fiyatını 100 kat artırabilecek bu altcoinler hangileri, Joe bunları neye göre seçti?

Pulse Swap (PULSESWAP)

Pulse Swap, blockchain’deki geleneksel ödeme yığınını yeniden oluşturan merkezi olmayan bir finansal ödeme ağıdır. Birkaç gün önce, HEX‘in kurucusu Richard Hart, Twitter’da Pulse Chain test ağı sürüm 2’nin yayında olduğunu duyurdu. PULSESWAP için son derece önemli olan bu gelişme oğrulayıcı rotasyonunu ve Go-Pulse’un 0.5 sürümünü getiriyor.

Mainnet yakında başlatılacak. Pulse Swap geliştirmesi büyük ölçüde tamamlandı. Kullanıcıların cüzdanlarına bir airdrop yapılacak. Daha önce UniSwap ve CAKE için benzer bir airdropta yatırımcılar ciddi kazançlar elde etmişti. Joe, bu kripto paranın herkes tarafından görülmesini istiyor ve bu yüzden listenin başına onu koydu.

CoinxPad (CXPAD)

İkinci potansiyel aday CoinxPad. CoinxPad, ilk Cex/Dex Multi-chain IDO Launchpad’dir. Coinxpad, token dağıtma likiditeyi artırma yeteneği ile kripto projelerini güçlendirecek. xPad sahiplerine USDT olarak 2,29 milyon dolardan fazla ödeme yapıldı. Bu, kripto para birimi projelerindeki en benzersiz tokenomiklerden biridir.

İnsanlar bu token ile alım/satım yaptıklarında otomatik olarak USDT kazanıyor. Yeni yatırımcılar, merkezi ve merkezi olmayan borsalarda listelenmeden önce yaklaşan IDO’ları kontrol ederek halka arzlara katılabilir.

Fishing Town

Fishing Town, BSC ağında başlatılan bir balık tutma oyunudur. P2E modeliyle Metaverse odaklı bir oyun üretmişler ve insanlar eğlenirken kripto kazanabiliyor. Proje henüz çok yeni ve piyasa değerinin kısa sürede yarım milyon dolara ulaşması bekleniyor. Özellikle merkezi olmayan borsalarda genişleyerek projenin daha fazla yatırımcıya ulaşması hedefleniyor.

Özel satış ve halka açık IDO’nun ardından token, BSC ağında yayınlanacak. Oyunlarının 1.0 sürümünü yayınlayacaklar, pazarı açacaklar, topluluk etkinlikleri ve yarışmaları başlatacaklar. CoinxPad (CXPAD) tarafından desteklenecek bu girişimin erken dönem yatırımcılarını kısa sürede zengin etmesi bekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar