X


25 Mart’ta Token Satışı Başlayacak YPTOCoin ile Tanışın

Kapsamlı YPTOspace ekosisteminin temel para birimi YPTOCoin’in ICO’su 25 Mart’ta başlıyor.
15:35
18 Mart 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

YPTOspace kripto paralara adanmış küresel bir ekosistem. Kripto paralarla en ileri düzey teknolojiyi buluşturan YPTOspace, finans ve kripto paralara ilişkin her şeyin yönetildiği tek bir platform işlevi görüyor, aynı zamanda yüksek hızlı ölçeklenme ve gizlilik avantajı sağlıyor. YPTOCoin için düzenlenecek ICO 25 Mart’ta başlıyor.

Güvenilir, insanlar tarafından insanlar için yapılmış ve maksimum gizlilik: YPTOspace’in üç sacayağı. Geçtiğimiz günlerde CoinTürk okurlarına tanıttığımız projeyi bu makalemizde daha yakından tanıyalım…

YPTOspace Hizmetleri

YPTOspace yatırımcılara tam teşekküllü bir platform sunmak istiyor. Bu doğrultuda sunduğu hizmetlerle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bu hizmetler şu şekilde:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

YPTONews – Kripto & Blockchain Haberleri

Blockchain teknolojisi, kripto varlıklar ve finansal teknoloji trendleri hakkında haberleri bulabileceğiniz “dijital devrim” hizmeti.

YPTOIdeas – Kripto Yatırım Fikirleri

Yatırımcı olarak yeteneklerinizi en iyi şekilde geliştirebileceğiniz bir hizmet.

YPTOChat – İletişim & Topluluk

Kripto ve finansal teknoloji hakkında diğer insanlarla etkileşimde bulunabileceğiniz ve YPTOCoin cinsinden ödüller kazanabileceğiniz bir hizmet.

YPTOTv – Kripto TV Kanalı

Blockchain ve kripto para etkinliklerinin yer aldığı bir medya & canlı yayın hizmeti.

YPTOShop – Kripto Parayla Alışveriş

İstediğiniz her şeyi kolaylıkla alıp satabileceğiniz bir pazaryeri.

BankYPTO – Bir Kripto Para Bankasından Daha Fazlası

BankYPTO’da kişisel banka hesabınız tüm cüzdanlarınızla entegre edilir ve birçok para biriminde banka havalesi gönderip alabilirsiniz.

BetYPTO – Oyun Zamanı

Kripto paralarla istediğiniz oyunu oynayabileceğiniz online hizmet.

BotYPTO – Kendini Botunu Yarat

Hiçbir programlama becerisine sahip olmadan kendi işlem botunuzu yaratabileceğiniz bir hizmet.

CardYPTO – Kripto Paralarla Ödeme

Kişisel ön ödemeli kart. Hem kripto paralar hem de itibari paralarda tüm dünyada ödeme ve çekim fırsatı.

PayYPTO – En Gelişmiş Ödeme Çözümü

Kripto ve itibari para fark etmeksizin istediğiniz para biriminden istediğiniz para birimine anında ödeme yapın. Ücretsiz ve gecikme yaşanmadan gerçekleşen ödemelerde değişim oranını hesaplama işini PayYPTO’ya bırakın.

TradeYPTO – Borsa Platformu

Hem popüler coin’lerle hem de USD ve EUR gibi itibari paralarla işlem yapabileceğiniz borsa platformu. Platform size piyasadaki en düşük işlem ücretlerini sunuyor.

YPTOCoin – Dünyanın Dijital Parası

Merkezsiz bir hizmet coin’i olarak tanımlanabilecek yeni nesil kripto para. YPTOspace kapsamındaki hizmetlerde ve ürünlerde ödeme aracı olarak kullanılan YPTOCoin bir de referans programına sahip.

Blockchain teknolojisiyle her işlemde gelen güvenlik, hız ve anonimlik YPTOcoin’in üç önemli özelliği. YPTOspace’in Blockchain protokolü, işlemin her kısmının merkezsiz olmasını sağlar. Kayıt ve hesap kullanıcıları iki faktörlü doğrulamaya tabi tutulur ve tüm işlemler gizlidir.

YPTOspace’in Rakiplerinden Farkı

Piyasada ‘bir sonraki Visa/MasterCard’ olmayı hedefleyen birçok uygulama mevcut. Bitpay, Coinbase, TenX ve Wirex bunlardan birkaçı. Ancak bu uygulamaların hiçbiri tam teşekküllü araçların yer aldığı kapsamlı bir kripto para depolama, ödeme ve yönetme hizmeti sunmuyor. Bununla birlikte bu platformlarda – Visa’nın kestiği %3 kadar olmasa da – işlem ücreti ödemek gerekiyor.

Geleneksel ödeme sistemlerinin faydalarıyla işlemlerde verimlilik, şeffaflık ve hız gibi özelliklerle tanımlanan yenilikçi Blockchain teknolojisini buluşturan YPTOspace işlem ücretlerinin olmadığı ve piyasadaki en düşük değişim komisyonlarının bulunduğu bir platform.

YPTOCoin ICO’su Hakkında

  • Toplam token sayısı: 150.000.000.000
  • Önceden kazılan: 90.000.000.000 (bunun yarısı proje ekibine ait, yarısı ICO’da satılacak)
  • ICO’da satılacak token: 45.000.000.000
  • Faz 0: 15.000.000.000
  • Faz 1: 12.000.000.000
  • Faz 2: 10.500.000.000
  • Faz 3: 7.500.000.000

ICO’nun ilk fazında token satış fiyatı 0,01 dolar olacak. Bu cazip fiyat, sadece 25 Mart’tan önce kayıt yaptıran yatırımcılar için geçerli. Erken kayıt yatırımcılara büyük avantajlar getiriyor çünkü faz 1’de coin fiyatı, 0,02 dolara, faz 2’de 0,03 dolara ve faz 3’te 0,04 dolara çıkıyor. Dolayısıyla faz 0’a katılan yatırımcıların satın aldığı coin’ler otomatik olarak değerlenmiş oluyor.

ICO başlangıç tarihi olan 25 Mart’a kadar kayıt yaptırmak ve YPTOspace’e dair daha fazla bilgi almak için platformun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FacebookTwitterInstagramLinkedinYoutubeDiscordTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar