reklamı kapat
  • BTC  :  33.921,09 ₺
  • ETH  :  2.085,16 ₺
  • BCH  :  3.910,94 ₺
  • XRP  :  2,53 ₺
  • BTC 33.921,09
  • ETH 2.085,16
  • BCH 3.910,94

$24 Milyondan Fazla Fon Toplayan OKOIN ICO’su 14 Ocak’ta Sona Eriyor

12 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk
OKOIN projesinin ICO’su 14 Ocak 2018 tarihinde sona erecek. Tokenin itibari değeri ICO esnasında 1 dolardan 2.7 dolara yükseldi. ICO’nun sonuna kadar projedeki ether oranı ,1 ETH 1,500 dolara karşılık gelecek şekilde ayarlandı. Bu oran güncel oranlardan %28 daha karlı bir değişim oranına tekabül ediyor.

Proje şimdiye dek 24 milyon dolar toplamayı başardı.

Proje ekibi, ICO’nun öncülerinden olan VR Technology şirketinin mühendisleriyle birlikte bir prototip üzerinde çalışıyor ve bu prototipi Nisan 2018’de halka sunacak. Bu süreç yol haritasında ayrıntılı bir şekilde yer alıyor. OKOIN tokenler, oluşturulan altyapılardaki eşyaları ya da hizmetleri satın almak için tamamen imzasız bir şekilde gerçekleştirilecek ödemelerde küresel bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek.

Bu süreç ile ilgili daha detaylı bilgilere okoin.io adresinden ya da bilgi ve teknoloji kaynakları Task Tracker ve Github üzerinden erişebilirsiniz.

VR OKO başlığı

VR Technology şirketi ICO boyunca, geliştirilen VR OKO sanal gerçeklik başlığına katkıda bulunmaya devam etti. Yetişkinler için interaktif filmler izlemek için geliştirilen özel bir başlık olan VR OKO ile izlenen filmlerde kullanıcılar; bakış açılarını, kamera açısını ve yaklaşımını kontrol edebiliyorlar. 2018 yılının sonuna kadar VR Technology toplamda bir milyondan fazla cihaz satmayı planlıyor.

OKOIN projesini geliştirmek için yapılan yatırımlara ek olarak şirket, gelecekteki geliştirme faaliyetleri için yeni ve önemli ortakların dikkatini çekti: yapım stüdyoları, içerik dağıtıcıları ve geliştiriciler. Bunların çoğu ile çoktan sözleşme imzalandı. Diğerleriyle ise şartlar ve koşullar görüşülüyor.

Bu tip ortaklıklar; VR OKO başlığının satış hacminin önemli ölçüde artmasına ve topluluğun yalnızca yatırımcılar arasında değil aynı zamanda sistemi kullanmaları hedeflenen kullanıcılar arasında da yaygın hale gelmesine yardımcı oldu.

OKO yıldızları özel partisine 100 bilet

26 Ocak tarihinde efsanevi ortaçağ şatosu Basilica Sacre-Coeur’de VR Technology, VR OKO başlığını ve OKOIN platformunu sunacağı “OKO yıldızları özel partisi” adı altında bir etkinlik gerçekleştirecek. ICO katılımcıları arasında bu etkiliğe yönelik 100 bilet için çekiliş yapılacak. Güvenilirliği ve güvenliği kesinleştirmek adına yalnızca bu çekiliş için özel bir akıllı kontrat oluşturulacak.

Çekiliş tarihi 18 Ocak 2018 olarak açıklandı. Proje ile ilgili bilgi almak için okoin.io adresini ziyaret edebilir ve projeyi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ETİKETLER
loading...