2022’nin En İyi Potansiyelli 3 Oyun Tokeni! Paul Barron, Favori Altcoinlerini Paylaştı!

2022 yılının sonuna kadar bu projelerin yıldızı parlayabilir. Oyun, NFT ve metaverse odaklı projeler!
19:15
20 Şubat 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Metaverse ve oyun projeleri 2022’nin en büyük trendleri olacak. Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen Youtube Kanalı olan Paul Barron Network, 2022 yılı için favori altcoinlerini açıkladı. Elbette kripto paralara ve özellikle fenomenler tarafından paylaşılıp reklamı yapılanlar fazlasıyla risklidir. Bu yüzden kendi araştırmanızı etraflıca yapmanızı öneririz.

Sidus Heroes (SIDUS)

Sidus Heroes, teknolojik gelişmelerin tüm canlılarla birleşme düzeyine ulaştığı bir zamanda bir uzay metaverse‘inde geçen ilk WebGL, AAA düzeyinde, Play-to-Earn, NFT ve MMORPG oyunudur. Paul Barron Network sunucusu bu projenin iyi bir ekibe ve ekonomiye sahip olduğunu düşünüyor.

SIDUS yaklaşık 0,04 dolardan işlem görüyor. Henüz 23,7 milyon dolar piyasa değeri var ve 726’ncı sırada yer alıyor.

Pegaxy (PGX)

Pegaxy (PGX), blockchain üzerine inşa edilmiş, oynaması ücretsiz bir mekanik yarış oyunudur. Pegaxy, kullanıcıların oyun içi etkinlik yoluyla gerçek dünya değeri yaratmalarına olanak tanır. Oyun, yönetişim tokeni PGX (Pegaxy Stone) ve utility token VIS (Vigorus) temelinde bir çift tokenli ekonomi uygular.

PGX, sahiplerinin platformdaki kararları etkilemesine ve stake yoluyla kâr etmesine olanak tanırken, VIS oyun içinde alışverişi kolaylaştıran ana para birimi olarak hizmet eder. Bu, blockchain’in en iyi yarış oyunlarındaki biri olabilir. En azından Paul Barron Network böyle söylüyor.

Spintop (SPIN)

Spintop, oyuncular ve yatırımcılar için kapsamlı bir deneyim sunmak adına web3’ün yeni araçlarını kullanmayı amaçlayan yeni nesil blockchain oyun merkezidir. Ekosistemi, oyuncuların tokenlerini, NFT’lerini ve incelemelerini sunmaya olanak tanıyan bir oyun merkezi olarak tasarlanmıştır.

Fractal bu işi başarıyla yapıyor, Spintop bu denli popüler olur mu? Bunu bugünden bilmek zor ancak SPIN token yaklaşık 0,17 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 16 milyon dolar seviyelerinde ve 1 milyar maksimum arzının az bir kısmı dolaşımda.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar