X


$1,8 Milyon Airdrop Duyurusu Yapan Bancor, Yükselişe Geçti!

Büyük airdrop kampanyasını açıklayan Bancor hafif bir ivme yakaladı.
10:00
30 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para projeleri genellikle airdrop ve buna benzer kampanyalarla hem yatırımcılarını sevindirmeyi, hem de kendi fiyatlarını bir nebze olsun arttırmayı başarıyor. Tanınan kripto para birimlerinden Bancor (BNT) da geçtiğimiz günlerde 1,8 milyon dolarlık bir airdrop duyurusunda bulundu.

Bancor Airdrop’una Borsalardan Destek

Binance, HitBTC, Bitfinex, Poloniex gibi önde gelen kripto para borsalarının da desteklediği airdrop, BNT’nin de ciddi bir yükseliş elde etmesini sağladı. BNT airdrop duyurusundan sonra %10’a kadar varan yükseliş elde ederken, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise %5’lik artışını koruyor. Bancor aslında Tim Draper gibi kripto para sektörünün tanınan isimlerinden yatırım almayı başardı. 2017 yılında piyasaya çıkması ile beraber büyük bir hype yaratan BNT, ne yazık ki bunun devamını getiremedi ve sert bir düşüş yaşadı.

Bancor Network isimli bir kripto para borsasına da mevcut olan proje yöneticileri, temel olarak Ethereum tabanlı token‘lere yönelik hizmet veriyor. BNT’nin son 24 saatlik hacmi 476.000 dolar seviyelerinde ve bu da likiditenin ne kadar düşük olduğunu gösteriyor.

Bancor kripto para birimi ve borsası hakkında daha fazla bilgiyi ise buradan öğrenebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar