X


100 Kata Kadar Kaldıraç ile Çifte Bonus Sunan Bexplus, %20’ye Kadar Kazançlı Bitcoin Cüzdanını Duyurdu

15:01
14 Nisan 2021

Önde gelen kripto para türev ürün borsası Bexplus, bütün kripto para yatırımcıları için geçerli olacak %100 para yatırma bonus promosyonunu başlattı. Kullanıcılar bu durumda 1 BTC yatırdıklarında hesaplarında 2 BTC görecekler ve 1 BTC promosyon olarak verilecek. Her bir kullanıcının para yatırma işlemi için 10 BTC’ye kadar alma şansı olacak.

Bitcoin’in yüksek oynaklığı yeniden piyasalara döndü ve bu durum şu an için kripto para yatırımcılarına daha fazla kazanç elde etmek için ciddi fırsatlar sunuyor. Yatırımcılar fiyat üzerinde oluşan oynaklıktan kaldıraçlı işlemlerle faydalanarak %100’e veya hatta %1.000’e varan gelir elde edebilir. Tabii ki burada kullanıcıların bu tip gelirleri sürekli olarak elde etmelerinden önce ne yaptıklarını biliyor durumda olmaları önemli.

Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri Nasıl Oluyor?

Kaldıraçlı işlemler aslında sanıldığı kadar zor veya korkutucu değil. Örnek olarak işleme 1 BTC ile girildiğini ve long (yükseliş odaklı) pozisyon açıldığını düşünelim. Bitcoin fiyatı 10.000 dolardan işlem görürken 100 kat kaldıraç ile açılan bu işlemde 1 BTC aslında 100 BTC’nin alım gücüne sahip olacaktır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bir gün sonra Bitcoin fiyatı 10.500 dolara ulaştığında elde edilen kazanç (10.500 dolar – 10.000 dolar) * 100 BTC/10.500 dolar * %100 = 4,76 BTC olacaktır ve bu da gelirinizin %476 olmasını sağlayacak.

Bexplus’ın %100 bonusu ile beraber ise ilk yatırım 1 BTC iken bu 2 BTC oldu. Böyle bir durum size 2 BTC üzerinden 9,52 BTC kazanç sağlamış oldu. Getiriniz de %476’dan %952’ye ulaştı.

Kaldıraç kullanırken dikkatli olmak ve kazancın çok olabileceği gibi kaybın da çok olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Neden Bexplus’ı Seçmelisiniz?

Bexplus, BTC, ETH, EOS, LTC ve XRP vadeli işlem sözleşmelerinde 100 kata kadar kaldıraç sunan bir kripto para türev ürün platformudur. Hong Kong merkezli Bexplus, dünya çapında 100.000’den fazla yatırımcının güvenini kazandı ve bu yatırımcılar arasında Hong Kong, ABD, Japonya, Kore ve İran gibi ülkelerin vatandaşları da yer alıyor. KYC olmayan ve para yatırma ücreti bulunmayan borsayı kullanan yatırımcılar 7/24 müşteri hizmetine ulaşabilir.

KYC Yok

Bexplus için hiçbir süreçte KYC gerekmiyor. KYC gerektirmemesi, borsanın sunduğu en büyük avantajlardan birisi. Kayıt olmak için sadece e-posta doğrulaması gerekiyor ve bu da dakikalar  içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Bexplus, 30’dan fazla ülkeden kullanıcıya hizmet vermekte. Bu ülkelere ise regülasyon konusunda en sert olan ABD, Japonya , Kore ve İran da dahil.

10 BTC Sunan Demo Hesap Şansı

Bexplus, kripto para yatırımcılarının kaldıraçlı işlemlere aşina olması için de özel bir alım satım simülatörünü hayata geçirdi. Kullanıcılar demo hesap açarak 10 BTC ile işlemlere başlayabilmekte.Kripto para yatırımcılarının demo hesaplarında 10 yenilenebilir BTC bulunuyor. Yani 10 BTC kaybedilse bile demo hesap içerisinde buna yeniden ulaşılabiliyor ve istenildiği kadar pratik yapılabiliyor. Yatırımcılar da bu fonlarla istedikleri kadar deneme yapabiliyor ve hiçbir risk almıyor.

Buna ek olarak kullanıcıların piyasayı analiz etmeleri ve trendlere hakim olabilmeleri için önemli araçları da kullanmaları mümkün

7/24 Müşteri Desteği ve 7/24 Para Çekme İmkanı

Borsa kullanıcıları istedikleri zaman para çekme talebinde bulunabilir. Kullanıcılar çalışma saatleri içerisinde ise yatırdıkları paraları 30 dakika gibi kısa sürede görebilir. Bexplus kullanırken sorun ile karşılaşanlar ise e-posta veya canlı destek gibi birçok farklı kanal üzerinden müşteri desteğine 7/24 ulaşabilir.

BTC Cüzdanı: Hiçbir Risk Olmadan %21’e kadar varan yıllık getiri

Bexplus, alım satıma bir süre ara vermek isteyen kullanıcıları da yanıtsız bırakmıyor. Bexplus BTC cüzdanı, hiçbir risk almadan ciddi kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara yönelik bir ürün. Yüzde 30’a kadar yıllık getiri sunan cüzdan, sektörün en kazançlı ürünlerinden birisi. Birçok kredi platformu yatırımcıların benzer hizmet için en az 1 BTC yatırmasını isterken Bexplus ile 0,05 BTC yatırmak bile mümkün.

Örnek: 10 BTC yatırmanız durumunda yıllık %21 oranında getiri elde edebilirsiniz ve böylelikle aylık cüzdan getiriniz (10*21%/365*30)=0,17260273 BTC olacaktır.

Bonus İle Neler Yapılabiliyor?

Bexplus tarafından verilen para yatırma  bonusu, kripto para borsasından çekilemiyor. Buna rağmen yatırımcılar marjin ve kaldıraçlı işlemler ile daha büyük pozisyonlar açmak ve kazanç elde etmek için bunu kullanabilir. Bonus ile elde edilen kazanç ise  borsadan çekilebilmekte. Buna ek olarak daha büyük bonus, marjin ve kaldıraçlı işlemlerde yatırımcının likidasyon yaşama ihtimali de azalabilir.

Ucuz Bitcoin alma şansı kaçsa da doğru adımlar ile hala Bitcoin’den kazanç elde etmek mümkün. Daha fazla BTC toplamak için Bexplus’a katılıp bonusunuzu alabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar