100 Kat Değerlenebilecek 5 GameFi Projesi! Sıradaki Axie Infinity (AXS) Olmaya Aday Projeler!

Blockchain tabanlı ve henüz yolun başında olan 5 oyun projesi!
19:40
21 Kasım 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

Ocak ayında 0,5 dolardan Axie Infinity (AXS) alanlardan mısınız? Eğer değilseniz Altcoin Buzz bugün takipçileriyle 5 adet token paylaştı. Yıl başında yarım dolar fiyata sahip olan Axie Infinity (AXS) yazı hazırlandığı sırada 138 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen analist benzer şekilde 100 kat değerlenebilecek 5 GameFi tokenı paylaştı.

PolyGod (GULL)

Polygon blockchain ağında kurulan PolyGod iddialı bir PVP savaş oyunudur. Oyun sizi İskandinav mitolojisinin gizemli krallığını keşfetmeniz için 1000 yıl geriye bir maceraya götürüyor.

“Oyuncular birebir savaşıyor ve rakibinin kulelerini yok etmek için mücadele veriyor. Kral kulesini yıkan oyuncu galibiyeti göğüslüyor”.

Ünlü analist, oyunun her biri kendi yetkileri ve 100 ila 1600 dolar arasında değişen başlangıç ​​fiyatları olan on bölüme ayrılmış geniş bir NFT koleksiyonuna sahip olduğunu vurguluyor. İskandinav mitolojisi NFT’lere ilham verdi ve her NFT‘nin gelecekteki PVP PolyGod oyununda kullanılabilecek kendi yetenekleri ve benzersiz güçleri olacak.

Decimated (DIO)

Listenin ikinci sırasında Fracture Labs tarafından geliştirilen Estonyalı bir video oyunu olan Decimated (DIO) var. Oynaması ücretsiz olan bu oyun bir nevi hayatta kalma mücadelesidir. Online RPG oyunu henüz yeni olmasına rağmen 150.000’in üzerinde katılımcısı var.

Altcoin Buzz, Decimated‘in 2019 kripto oyunları konferansında “En iyi blockchain oyunu” ödülünü kazandığını vurguluyor. Üstelik bu oyun Steam’de de listeleniyor. Ancak Steam’in politikaları gereği her an liste dışı da bırakılabilir, elbette bunu oyun içi ekonomi planları belirleyecek.

Kingdom Raids (KRS)

Kingdom Raids, oyuncuların kalelerini inşa etmek ve savunmak için güçlü kahramanlardan oluşan bir orduya liderlik ettikleri ve krallıkları için kaybedilen alanları geri almaya çalıştıkları bir oyundur. Yakın zamanda tohum finansman turunu başarılı şekilde tamamlayan proje 750.000 dolar yatırım aldı.

Kingdom Raid ekibinin kendi blockchain ağını geliştirme ve oyunu buraya taşıma gibi bir planı da bulunuyor. Altcoin Buzz analistlerine göre oyunun CEO’su Hai Doung, finans ve iç denetim alanında ciddi tecrübeye sahip. Elbette her yeni girişim gibi oldukça riskli görünüyor.

Bit Hotel (BTH)

Bit Hotel (BTH), sosyal bir NFT oyunudur. Bu NFT oyununda oyuncular, odalarında gösterebilecekleri veya mini oyunlarda kullanabilecekleri NFT nesneleri ve karakterleri toplarlar. Kullanıcıların arkadaşlarıyla oynayabileceğini ve hatta sosyalleşirken para kazanabileceğini bu oyun metaverse odaklı projeler arasında ilgi çekici olabilir.

Diğer oyuncularla sohbet edip sosyalleşebileceğiniz oyun içi ortak alanlar da bulunuyor.

Playermon (PYM)

Listenin sonundaki PYM, IDO sürecini henüz tamamladı. Alışık olduğumuz sıralı şekilde oynanan kart oyunlarındandır. Aşağıdaki oyun için görsel zaten size ciddi manada fikir verecek.

Her oyuncu 3 Playermon‘dan oluşan takımını kurar. Rakibine göre kendi takım üyelerini konumlandırır. Tabi ki takımınızı oluşturabilmeniz için belli bir yatırım yapmanız gerekecek. Ancak oluşturdukları referans programı kapsamında bazı topluluk üyelerine oyun kartları ücretsiz verilecek. Henüz çok yeni bir proje olduğu için ekstra risk içermektedir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar