X

1 Milyar Dolarlık Fon Duyurusundan Bu Yana Binance Coin’in (BNB) Fiyat Performansı!

Binance'in 1 milyar dolarlık blockchain geliştirme fonunu duyurmasının ardından Binance Coin, 24 saatlik zaman diliminde yüksek fiyat artışları kaydetmeye başladı.
20:10
13 Ekim 2021

Binance 1 milyar dolarlık bir blok zinciri fonu başlatması ile birlikte, başta BNB ve PancakeSwap (CAKE) başta olmak üzere birçok Binance Smart Chain projesi yukarı yönlü fiyat hareketleri yapmaya başladı.

Fonun Duyurulması İle Birlikte BNB Atakta

Binance 1 milyar dolarlık fonu duyurması, yatırımcıların gözünü Binance Smart Chain projelerine çevirmesine neden oldu. İşlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası Binance’in kripto parası olan Binance Coin, 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yukarı yönlü sert fiyat hareketleri kaydetti. Bu esnada da piyasa değeri bakımından Cardano’yu (ADA) geride bırakarak yeniden 3. en büyük kripto para olmayı başardı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

CoinMarketCap verilerine göre BNB, haberin duyurulmasından bu yana 435 dolar seviyelerinden başlattığı ortalama %5’lik bir yükseliş hareketi ile birlikte 456 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Birçok analist, altcoinin 500 dolar seviyesindeki direnci kırmasının, olası bir yükseliş döneminde yüksek bir fiyat performansı sergileyebilmesi adına bir hayli kritik olduğunu ifade etti.

Çeşitli İddialar

Kripto veri izleme hizmeti sunan Santiment, halihazırda milyonlarca dolar değerinde dijital varlık tutan cüzdanlardaki BNB miktarında bir artış tespit etti. İddialara göre Binance Coin balinaları, son iki hafta içinde 412.000 adet BNB alarak varlıklarına yaklaşık %9’luk bir ekleme yaptı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olması dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar