x

Zeushash Bitcoin Çekme İşlemlerini Ocak 2016 Sonuna Kadar Durdurdu


Bitkapital

Zeushash ile bulut madencilik yapanlar geçtiğimiz günlerde hesaplarına girip, cüzdanlarında biriken Bitcoin’leri çekmek istediklerinde aşağıdaki mesaj ile karşılaştılar. Mesajda yapılan güvenlik çalışması nedeniyle Ocak 2016 sonuna kadar Bitcoin çekim işlemlerinin durdurulduğu belirtiliyor.

z1

Twitter hesabından en son 15 Nisan 2015’de, Facebook hesabından en son 16 Nisan 2015’de duyuru yapan Zeushash, herhangi bir resmi sosyal medya hesabında son durum ile ilgili halen bir paylaşım yapmış değil.

Diğer taraftan Zeushash’ın forum sitesinde konu hakkında yapılmış iki yorum var. Her iki yoruma da herhangi bir Zeushash yetkilisinden cevap verilmemiş.

z2

Site içerisinde yer alan bilgiye göre satılan madencilik gücünün %15’inin Türkiye’den olması olası bir kötü durumda etkilenecek en fazla kişinin yine Türkiye’den olabileceğini düşündürüyor. Diğer taraftan halen site üzerinden bulut madencilik satışları devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda da Bitcoin çekim işlemlerinde bazı sıkıntılar yaşayan Zeushash’ın bu son durumunun, belirttiği gibi teknik bir güncellemeden olduğunu umarız. Ancak yeni yatırım yapmak isteyenlerin bu süreç geçene kadar Zeushash’e yatırım yapmamalarını öneriyoruz.

z3

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Zeushash Bitcoin Çekme İşlemlerini Ocak 2016 Sonuna Kadar Durdurdu

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video