x

Zeushash Artık OXBTC


Bitkapital

Zeushash ile bulut madencilik yapanlar geçtiğimiz günlerde hesaplarına girip, hesaplarında biriken Bitcoin’leri çekmek istediklerinde aşağıdaki mesaj ile karşılaşmışlardı.

1234

Ancak geçen zamanda herhangi bir duyuru gelmemesine rağmen, 22 Şubat 2016 tarihinden itibaren Zeushash ve HalleyBTC, OXBtc platformu altında birleşti. OXBtc platformu ile kullanıcılar hem bulut madencilik yatırımı yapabilecekler, hem de isterlerse sabit getirili Bitcoin yatırımı yapabilecekler.

66

Bu dönüşüm ile Zeushash altında hesabı olanların tüm GH/s’lerinin OXBtc’ye devrolduğu ve bu birleşmenin yatırımcılar için daha karlı madencilik fırsatları sunabileceği belirtiliyor. Yatırımcıların eski Zeushash kontratlarını ellerinde tutabilecekleri gibi yeni OXBtc kontratları almak isterlerse ellerindeki Zeushash kontratlarından dolayı ek indirim alabilecekleri belirtiliyor.

Ayrıca OXBtc yeni açtığı GH borsası ile kullanıcıların ellerinde tuttukları GH/s’leri alıp-satma imkanı sunuyor. Bu özellik ile CoinTürk bulut madencilik değerlendirmesinde +1 puan alacakları kesin. Önümüzdeki dönemde CoinTürk olarak OXBtc’yi de puanlayacağız.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Zeushash Artık OXBTC

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video