x

Yunanistan için Blockchain Çözümleri ve Hackcoin


Bitkapital

Bitcoin ve kripto para dünyasında al sat veya madencilik gibi günlük değişim gösteren aktiviteler önemli olduğu gibi, uzun vadede ekosisteme fayda sağlayacak konferans, seminer ve toplantı gibi etkinliklerin de bir o kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle CoinTürk olarak bu tip etkinliklere elimizden geldiğince destek vermeye ve medya sponsoru olmaya devam edeceğiz.

Şimdiye kadar büyük ilgi görmüş sanal fuar ve toplantılar düzenleyen Eyal Abramovitch, iki yeni sanal zirve ile kripto para kullanıcılarını yeniden girişimlerle ve yöneticilerle buluşturuyor. 20 Mayıs 2015 tarihinde internet üzerinden düzenlenecek olan Hackcoin London Live ve Blockchain Solution For Greece toplantılarında farklı bakış açıları ve kripto paraların geleceği hakkında görüşler tartışılacak.

Aşağıdaki görselde görüleceği üzere organizasyon için gerçeğe yakın bir şekilde konferans salonları ve fuar alanları tasarlanmış. Sanal fuarlarda koltuğunuzdan kalkmadan tüm stantları gezerek fikir alışverişinde bulunabilir ve bilgisayarınız başında toplantılara katılım sağlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve katılım için: Hackcoin London Live– Blockchain Solution For Greece

expo22

 


Your reaction

NICE
SAD
FUNNY
OMG
WTF
WOW

Bir Cevap Yazın

Yunanistan için Blockchain Çözümleri ve Hackcoin

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video