x

Yeni Oyun Deneyimi: AdmiralSpot.com


Bitkapital

Bu makale bir basın açıklamasıdır ve içeriğindeki bilgiler tamamen AdmiralSpot tarafından hazırlanmıştır. Yazı içerisinde CoinTürk’ün herhangi bir önerisi veya teşviki bulunmamaktadır.

AdmiralSpot.com, bir çok avantaja sahip modern bir çevrimiçi oyun platformudur: bitcoin kullanılarak tüm oyunlarda anonimlik sağlanmaktadır. Bu gizlilik ve anonimlik tabii ki isteğe bağlıdır – site, geleneksel fiat para birimlerini kullanarak çevrimiçi eğlencede yer almak isteyenler için de kapıyı kapatmaz.

AdmiralSpot web sitesi, tamamen masa üstünden tabletlere ve akıllı telefonlara kadar sorunsuz işlem yapılabilen tüm cihazlara duyarlı ve ayarlanabilir olduğu anlamına gelen RWD teknolojisini kullanarak tasarlanmıştır. Bu, kullanıcının direkt platforma girmesini sağlayarak mobil uygulamayı indirmenin gerekliliğini ortadan kaldırmasına olanak tanır.

AdmiralSpot’u gerçekten benzersiz kılan nedir? Modern bir tasarım, en iyi tasarımcılar tarafından geliştirilen oyunlar, benzersiz ve ayda en az bir ikramiyeyi garanti eden özel bir ödül politikası..

AdmiralSpot, oyunculara çeşitli avantajlar ve ödüller sunuyor. 500mBTC’ye kadar hoş geldiniz bonusu ile başlayacak olan ve her depozitonuzu %10 arttıran sınırsız yeniden yükleme bonus ile site gerçekten iddialı. Dahası da var, referans bonusları, oyunlara bedava katılım, ve deposit yatırmadan bonus kazanma şansı gibi bonus kazanmanın onlarca farklı yolu bulunuyor.

Platform ayrıca çevrimiçi girişimciler için bir Ortaklık Programı hazırladı. Ortaklık Programı, herhangi bir üye için son derece rekabetçi ve esnek. Başlıca avantajı ise yaşam boyu gelir paylaşımıdır. Bitcoin kazançları anonim olarak geri çekilebildiği için tüm kazançlar kişisel gizlilik çerçevesinde gerçekleştirilir.  Daha ayrıntılı bilgi için: admiralspot.com adresini ziyaret edin.Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Bir Cevap Yazın

Yeni Oyun Deneyimi: AdmiralSpot.com

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video