x

Yapay Zekâlı Tahmin Platformu MAGOS


MAGOS Nedir?

MAGOS’un amacı, tahmin piyasaları, borsalar, oyun siteleri gibi platformlarda yapay zekâ ve otomatik öğrenme gibi en son gelişmelerden yararlanmaktır. MAGOS, sinir ağı sistemine bağlı olarak geliştirilmiş karmaşık bir tahmin modelidir. Her ağ belirli bir görevi yerine getirir ve bunların birleşimi sonucu yüksek doğruluk oranına sahip bir tahmin üretilir. MAGOS’un esas gücü, modüler yapısından gelmektedir. Bu yapı sayesinde iş sektöründen finansa, spordan politikaya farklı tahmin alanlarını hedef alan özel tahmin modülleri geliştirilir ve uygulanır.

MAGOS, Şubat 2017’de test edildi. Bu testte istatistiklerin takibini açık olarak yapan üçüncü parti bir site kullanıldı. En hızlı gelişen oyun piyasalarından biri olan e-spor tahminleri test yöntemi olarak seçildi. Elde edilen sonuçlar, MAGOS’un önemli miktarda bir  kazanç getirdiğini gösterdi – Test yapılan her ay sonrası sistemin ortalama olarak yüzde 28’lik bir yatırım getirisi  sağladığı saptandı.

ICO

16 Ağustos’ta başlayan MAGOS ICO’su 30 Eylül’e veya belirlenen maksimum hedefe (22640 ETH) ulaşılana kadar devam edecektir.

Erken yatırımcılara MAG token’lerinde indirim yapılacaktır. Şu ana kadar 1250 ETH’nin toplandığı fonlama, 6000 ETH’lik minimum hedefe ulaşılana dek sürecektir.

MAGOS açık testinin sonuçlarına hızlı bir bakış

Sinir ağlarıyla spor tahmini

İnsanlar birleşik oyunlara “amatör” diyor – peki yapay zekâ bu konuda ne düşünüyor?

https://magos.io/

Bitkapital
loading...
Coin Türk

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Yapay Zekâlı Tahmin Platformu MAGOS

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video