x

Virtex Bitcoin Exchange Sitesi Aniden Kapandı


Bitkapital

Bitcoin exchange sitesi Virtex’e ne oldu? Bu sorunun cevabını bir çok kişi merak ediyor. Site şu anda “connection failed” hatası veriyor ve siteye erişim sağlanamıyor. Virtex kullanıcılarının iddiasına göre, exchange sitesi hesaplarda bulunan tüm kripto paralarla birlikte ortadan kayboldu. Ayrıca resmi twiter hesabından da herhangi bir açıklama yapılmadı, Virtex’in son twiter gönderisi 2014 Aralık  tarihine ait.

Tartışma platformu Bitcointalk’a göz atıldığında Virtex kullanıcılarının 2015 başı itibariyle bazı problemler yaşadığı ve şikayetlerini dile getirdiği görünüyor. Alınan bilgilere göre, çoğu kullanıcının yaşadığı problemlerle ilgili attığı maillere de uzun zamandır cevap verilmemiş.

Virtex’e ne olduğu ve ne yaşadığı hakkında elimizde kesin bir bilgi bulunmuyor; fakat sitenin kullanıcı fonlarıyla ortadan kaybolmuş olması muhtemel. Konuyla ilgili gelişme oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

virtex

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Virtex Bitcoin Exchange Sitesi Aniden Kapandı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video