x

Uzak durulması Gereken 5 Bitcoin Dolandırıcılık Faaliyeti


Bitkapital

ponzi_g_bates-e1356475841569Çoğu Bitcoin girişimi iyi niyetli bir şekilde kullanıcılarının hesaplarını veya fonlarını korumasına ve garanti altına almasına rağmen, kripto para dünyasında yer alan bir kısım girişimler tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuştur. Kullanıcıların internet üzerinde yer alan bu vahşi ortamda bilinçli olmaları çok önemlidir. Bu nedenle, okurlarımızın dikkat etmesi için en çok kullanılan dolandırıcılık faaliyetlerini inceleme çalışacağız.

Unutmayın, bazı insanların gözü sadece sizin cebinizdeki parada. Bunu almak için size gerçekleşmesi imkansız vaatlerde bulunarak gözünüzü boyuyorlar. Kendinizi bu dolandırıcılardan koruyun.

loading...
Kriptoekonomist, filatelist, kütüphaneci, akademisyen, e-kaynaklar ve veritabanı uzmanı, kripto para yatırımcısı, girişimci, yazar, editör..

Yorumlar 8

    1. Ozkan bey coinspace bahsedilene dahil değil bende uzun bir araştırma yaptım.Bilgi sahibi olmak cok zor olmadı.Ama piyasa buyuk ve suistimale açık yazan arkadaşın ellerine sağlık gerçek manada bilgilendirici bir yazı

  1. Bende fazlasıyla araştırma yaptım.Burda öncelikle göz önünde bulundurulması gereken konu kripto parayı üreten madencilik araştırması yani şirket mi değil mi? neler yapmış ,ne hızla büyüyor,ne kadar yasal?temsilcilik yaptığı ülkenin mevzuatlarına ne kadar uyumlu çalışıyor?

  2. buraya bir dönem reklamını yaptığınız sportarb sitesinide ekleyin milletin dolandırılmasına bilerek yada bilmeyerek aracılık ettiniz bari tanıtımı sayfadan kaldıracağınıza böyle bir şey yaptık bilmiyorduk diye yazın az etik olun

Bir Cevap Yazın

Uzak durulması Gereken 5 Bitcoin Dolandırıcılık Faaliyeti

1 / 6Sonraki

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video