x

Uygulama Geliştirme ve Kripto Para Platformu Lisk ICO’da Son 3 Gün


Bitkapital

Ethereum’un yükselişi blockchain ve smart contract altyapısyla oluşturulan diğer kripto paraların da ön plana çıkmasına neden oluyor. Bunlardan biri geçtiğimiz yıl içerisinde arz edilen tahmin borsası Augur’du. Platform hakla arzında 2 milyon doların üzerinde fon toplamıştı. Augur’la ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

website_1Bugünlerde ise merkezsizleştirilmiş uygulama geliştirme platformu ve kripto para olan Lisk ön plana çıkıyor.

Geçtiğimiz ay yapılan duyuruyla fon toplamaya başlayan ve karşılığında Lisk elde edilen halka arz büyük bir başarıya ulaştı. Toplamda bu zamana kadar 2,5 milyon dolara yakın fon toplandı ve bu rakam artmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Lisk’in Microsoft tarafından Azure platformuna ekleneceği açıklanmıştı, bu duyuruyla birlikte Lisk’e olan ilgi de beraberinde artış gösterdi. 21 Mart’ta sona erecek ICO için son 3 gün kaldığını belirtelim.

Lisk yakın gelecekte Augur’la birlikte Ethereum gibi yıldızı parlayacak kripto paralardan biri olabilir. Lisk’in öngörülen tahmini değerini ise şu dosyadan takip edebilirsiniz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Uygulama Geliştirme ve Kripto Para Platformu Lisk ICO’da Son 3 Gün

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video