x

Uphold Ethereum ve Litecoin’i Ekleyecek


Bitkapital

Kripto para, altın, değerli metal ve döviz gibi varlıkların alış-satışının yapıldığı bir dijital banka olan Uphold (eski adıyla Bitreserve), portföyesine Ethereum ve Litecoin’i eklemeyi planlıyor.

17 Mart 2016 (dün) yapılan duyuruyla Ethereum ve Litecoin entegre işlemi Nisan ve Mayıs ayları içerisinde gerçekleştirilecek. Son dönemde ön plana çıkan smart contract teknolojili kripto paralar Uphold gibi büyük işlem hacmine sahip şirketlerin dikkatini çekiyor.

Şirket yayınladığı bildiride ayrıca Bitcoin ve diğer blockchain tabanlı açık kaynak kodlu teknolojilerin hepsine kucak açtığını ve bu tarz yenilikçi uygulamaları tam anlamıyla desteklediğini ifade ediyor.

uphold1

Uphold içerisinde BTC, CNY, EUR, GBP, JPY, USD, XAU ve XAG gibi varlıklar birbirleri arasında takas edilebiliyor ve bu yatırım araçlarını uzun vadeli olarak bu platform üzerinde saklamak ve stoklamak mümkün olabiliyor.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Uphold Ethereum ve Litecoin’i Ekleyecek

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video