x

Unichange.me’den Bitcoin Debit Kart ve Çok Daha Fazlası


Bitkapital

Plastik veya sanal olarak hazırlanan Bitcoin Debit Kartlarıyla anlık işlem yapılabilen Bitcoin takas platformu Unichange.me, 2013 yılından beri düşük komisyon ve yüksek kalite ile hizmetlerine devam ediyor.

Unichange debit kartları kullanıcılara hesaplarında bulunan Bitcoin ve Litecoin kripto para birimlerini harcamalarına olanak sağlar. Kullanıcılar hesaplarına Bitcoin ile depozit yaptıklarında bu Unichange debit kartın hesabına bağlanır ve harcama yapıldığında Bitcoin otomatik olarak satılır ve yapılan harcama bu şekilde karşılanır.

Unichange diğer muadillerine göre yüksek limitler sunuyor. Örneğin onaylanmamış hesap için aylık kullanım limiti 2400 dolar iken, onaylanmış hesaplar için bu limit 500,000 dolara kadar yükseltilebiliyor. 500,000 dolarlık bu limitin kart hizmeti veren başka hiç bir takas sitesinde bulunmadığını söylemekte fayda var.

Fiziksel debit kartın maliyeti 9 dolar, sanal kartın maliyeti ise yalnızca 1 dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca sanal kartlar anında olarak alınabilir ve online alışveriş hemen yapılabilir. Post cihazlarından veya online alışverişten herhangi bir limit olmadan sınırsız olarak yararlanmak mümkün. Fakat ATM’lerden para çekme limitinin günlük 2000 USD olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

unichange-bitcoin-card

Komisyon ücretlerinin ise muadil sitelere göre oldukça makul olduğu söylenebilir. USD karta Bitcoin çekim işlemleri %3 iken, Euro kartta bu rakam %2’ye kadar düşürülmüş.

Şirket ayrıca çok sayıda ödeme sağlayıcı operatör ile çalışarak kullanıcılara zengin seçenekler sunuyor. Örneğin, USD, EUR, GBP, PLN ve CZK gibi para birimleriyle banka havalesi ile hesabınıza yükleme yapılabilir. Bir banka hesabına sahip değilseniz veya kullanmak istemiyorsanız kripto paralar veya MoneyGram gibi seçenekler sizi bekliyor olacaktır.

Öte yandan para çekmek için ise kripto paralardan; Western Union, Paypal veya China UnionPay gibi servis sağlayıcılarını ya da kendi banka hesabınızı kullanabilirsiniz. Şirketin o anki rezervine göre aşağıda görüleceği üzere bir çok seçenek kullanılabilir. Ayrıca BTC-e USD, Perfect Money, OKpay ve FasaPay kullanmak mümkün.

unichanUnichange.me’nin sosyal medya hesaplarına bu linklerden ulaşabilirsiniz: FacebookTwitter – Youtube

 

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Unichange.me’den Bitcoin Debit Kart ve Çok Daha Fazlası

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video