UFOMiners Kripto Para Madencilik Cihazlarını Piyasaya Sürdü


Bitkapital

Bu makale bir basın açıklamasıdır. İçerisinde yer alan bilgilerin tamamı UFOMiners tarafından sağlanmıştır ve CoinTürk’ün görüşlerini temsil etmemektedir.

Las Vegas merkezli kripto para madencilik ekipmanı üreticisi UFOMiners; Bitcoin, Litecoin ve Ethereum cihazlarını piyasaya sürdü.

MesaMiner, NekrosMiner, OberonMiner ve OberonMiner Prime adlı cihazlar 3200 ila 4900 dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.

MesaMiner ve NekrosMiner cihazları Bitcoin madenciliği için 60 TH/s ile 85 TH/s arasında hash gücü sağlıyor. MesaMiner, RinoMiner’ın özel sürümü ve 3600 dolardan satılıyor. Daha güçlü olan NekrosMiner ise 4800 USD olarak fiyatlandırılmış.

Hash güçleri 1.2 GH/s ve 2.2 GH/s olan OberonMiner ve OberonMiner Prime, Litecoin madenciliği için tasarlanmış. Satış fiyatları ise 3200 ve 4900 dolar.

Tüm UFOMiners ekipmanları üretim ve üretimden sonraki test sürecinde olası hataları bertaraf etmek için 2 aşamalı kontrolden geçmektedir. Şirket tarafından verilen bilgiye göre tüm cihazlar üretim hatalarına karşı 5 yıllık garanti altındadır.

Müşteriler tüm UFOMiners ürünlerini şirketin kendi sayfasından direkt olarak Bitcoin, Litecoin veya banka havalesi ile satın alabilirler. Satın alınan ürünler FedEx, UPS veya DHL ile ücretsiz olarak tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilmektedir.

ufo


Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Tepkini Gif ile Göster

Bir Cevap Yazın

UFOMiners Kripto Para Madencilik Cihazlarını Piyasaya Sürdü

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video