x

Türkiye’nin Yeni Bitcoin ve Altcoin Platformu: Koinmarketi.com


Bitkapital

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Bitcoin’e her geçen gün talep artıyor. Bitcoin işlemlerini gerçekleştiren platformlara en son katılan ise koinmarketi.com oldu.

3 aylık bir süre içerisinde geliştirilen KoinMarketi 2018 yılının başlamasıyla sadece bitcoin alış/satış platformu olarak hizmet vermeye başladı. Platform içerisinde çalışmaların aralıksız devam ettiği sitede Ripple, Litecoin, Ethereum alım ve satımları çok yakında yapılabilecek.

Global piyasalarda günlük bitcoin işlemlerinin 50 milyar doların üzerinde olduğu düşünülürse, KoinMarketi özellikle Türk kullanıcılara iyi bir alternatif olma potansiyelini barındırmakta.

Türk Lirası ile Bitcoin, Ripple, Litecoin, Ethereum alım-satım ve transfer yapılabilecek bir platform olarak tanıtılan KoinMarketi hesabına havale ve eft yoluyla TL aktarılabileceği gibi ayrıca cüzdanlara BTC transferi de yapılabilmektedir.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Türkiye’nin Yeni Bitcoin ve Altcoin Platformu: Koinmarketi.com

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video