x

Türkiye’nin İlk Merkezsiz Borsası Bitkapital: Yeni Özellikler


Bitkapital

Merkezi olmayan yapısıyla kripto para takas hizmeti veren Bitkapital, gelişimini sürdürüyor. Yenilenen arayüzü ve bir çok yeni özelliğiyle Türk Lirası ile Bitcoin, Ethereum, DASH ve Bitshares takas platformlarını sunuyor.

Bitkapital yöneticilerinden aldığımız bilgiye göre şirketin ana hedefi Bitcoin/TL takasından ziyade profesyonel kripto para yatırımcılarına hizmet vermek. Bu bağlamda artık TL gönderim ve çekim işlemlerinin 30 dakikanın altında bir sürede gerçekleştiğinin altı çiziliyor.

Bitkapital’in 12 Nisan tarihinde yaptığı duyuruyu aşağıda bulabilirsiniz. Bitkapital platformunu yeni kullananlar için ise yakında zamanda canlı olarak webinar düzenlenecek. Bu webinarlarda platform kullanımından Bitcoin ve TL yatırma çekme işlem yapma gibi bir çok konu canlı olarak kullanıcılara anlatılacak. Buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

12 Nisan 2017

Değerli Bitkapital Üyeleri ve Takipçileri,

Bugün itibarı ile Bitkapital’e QNB Finansbank hesabınızdan havale ile TL gönderebilirsiniz. Yeni banka hesap detayları Yatır-Çek sayfasının ilgili yerinde görünmektedir (sayfayı yenilemeniz gerekebilir).

Ziraat Bankası hesabımıza ilişkin detaylar artık kullanılmayacaktır, ancak yanlışlıkları minimum düzeyde tutmak adına, Nisan ayı boyunca eski hesabımıza yapacağınız gönderimler de işleme alınacaktır.

Yeni arayüzle ilgili olarak aşağıda yer alan linki tıklayarak Kullanım Kılavuzu’ndan faydalanabilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki günlerde borsa platformunun kullanımını tanıtan çok faydalı webinarlar düzenlenecektir. Webinarlar ile ilgili ayrıntılara ulaşmak için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

Bitkapital kullanımı hakkında geniş bilgi için: Bitkapital Kullanım

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Türkiye’nin İlk Merkezsiz Borsası Bitkapital: Yeni Özellikler

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video