x

Türkiye’de Kriptopara Eko Sistemi Yaygınlaşıyor


Bitkapital

CoinTürk olarak, Bitcoin ve diğer tüm kriptoparalara ait gelişen eko sisteminin dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaygınlaşmasını desteklemek için her türlü olumlu gelişmeye destek olma sözü verdik. Bu nedenle, Türkiye’de yapılan tüm ciddi ve samimi yatırımları sürekli olarak takip ederek burada yayınlama kararı aldık. Gözümüzden kaçan, burada yayınlanmasının diğer kullanıcılar için de faydalı olduğunu düşündüğünüz tüm girişimleri lütfen bizimle paylaşın.

“Unutmayın! Bu yeni dünyada, elini taşın altına koyan hiç kimse için rekabet zamanı değil! Canla ve başla çalışan bir topluluk olarak hepimiz tüm iyi niyetimizle eko sistemin gelişmesi için çalışmalıyız, birbirimizi desteklemeliyiz. Yapılan her güzel şey, hiçbir kaygı barındırmaksızın paylaşılmalıdır. Ancak böyle yaparsak Bitcoin’in ve yeni dünya eko sisteminin Türkiye’deki gelişmenin hızlanmasını, sağlamlaşmasını ve yaygınlaşmasını sağlayabiliriz.”

Buradan tekrar duyuruyoruz. CoinTürk olarak bizler, hiçbir maddi kaygı içerisine girmeden, her türlü faydalı ve olumlu gelişmeye elimizden gelen en büyük desteği vermeyi, en önemli önceliğimiz sayıyoruz.

BITCOIN RESMİ WEB SİTESİ (Türkçe)

Bitcoin

TÜRK LİRASI İLE İŞLEM GÖREN BORSALAR

Btctürk

Koinim

TÜRKÇE HABER SİTELERİ

CoinTürk

CoinKolik

Bitcoin-TR

BitcoinHaber

TÜRKÇE FORUM SİTELERİ

Bitcoin Forum

Litecoin Forum

R10

Donanımhaber Forum

SOSYAL SÖZLÜKLER

EkşiSözlük

İtüSözlük

UludağSözlük

FACEBOOK GRUPLARI

Bitcoin & Kripto Dünyası

Bitcoin Türkiye

* [Güncelleme 04.02.2016] Devam Edecek…
loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 2

Bir Cevap Yazın

Türkiye’de Kriptopara Eko Sistemi Yaygınlaşıyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video