x

Tüm E-Ticaret Sitelerinden Bitcoin ile Alışveriş Yap: Bitcoin Anywhere


Bitkapital

Kişisel gizlilik şirketi Abine “Bitcoin Anywhere” uygulamasını duyurdu. Uygulama herhangi bir e-ticaret sitesinden Bitcoin ile alışveriş yapma imkanı sunuyor. Bitcoin Anywhere şu anda beta olarak yayınlandı ve Coinbase hesabına sahip kişiler davetiye ile kullanabiliyor.

Herhangi bir site üzerinden Bitcoin ile satın alma işlemi gerçekleştirilmek istendiğinde, müşteriler ön ödemeli hediye kartlarına benzeyen, gizlilik merkezli olan “Masked Card” yaratıyor. Bu kartın içerisine kullanıcının Bitcoin hesabındaki fonlarla anında USD dolduruluyor. Alışveriş yapıldıktan sonra kart içerisinde kalan bakiyeler kullanıcının Coinbase’deki Bitcoin hesabına iade ediliyor.

Özetle, Coinbase hesabına sahip bir kullanıcı, hesabındaki Bitcoin’lerle istediği herhangi bir e-ticaret sitesinden, öncesinde bir exchange işlemi yapmadan, ayrıca bankalar ve kredi kartlarına gerek olmadan, anında ve düşük komisyonlarla alışveriş yapabilecek.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Tüm E-Ticaret Sitelerinden Bitcoin ile Alışveriş Yap: Bitcoin Anywhere

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video