x

True Flip Bitcoin Loto Oyunu 1 Ücretsiz Bilet Hakkı


Bitkapital

True Flip; anlık ödeme sistemi, açık kaynak kodu ve şeffaf ödül yönetimi ile uluslararası anonim blockchain piyango oyunudur.

Oyuna katılım sağlamak için 1’den 49’a kadar 5 sayı ve 1’den 26’ya kadar 1 sayı tahmin etmelisiniz. Sonrasında blockchain tabanlı güvenli sistem 6 sayı belirler ve bu sayıları tutturanlara ödüller dağıtılır. Kazan sayılar blockchain’de oluşan hash özeti içerisinde yer aldığı için oyunun tamamen adil olduğu söylenebilir ve oyun içerisine hile karıştırmak neredeyse imkansızdır.

Her oyun (bilet) 0,001 BTC ücretindedir ve katılımcılar istediği kadar bilet satın alarak oyuna katılım sağlayabilir. Ödeme yalnızca bitcoin ile yapılabilir ve ödül de bitcoin olarak ödenmektedir.

Her gün yeni oyun düzenlenmekte ve Türkiye saati ile her gece 23:00’de kazananlar belli olmaktadır. Her katılımcı istediği kadar bilet alıp oyunlara katılabilir. Şu an itibariyle Jackpot 110 BTC ($460,000) civarında ve yükselmeye devam ediyor. Ayrıca burayı tıklayarak üye olun ve e-posta adresinizi onaylayın ücretsiz 1 bilet kazanın.

Yukarıda bahsettiğimiz günlük oyunlar haricinde True Flip şirketine yatırım yapılabilir. Elinizde True Flip Token tutarak, True Flip sitesinin ortağı olup sitenin kazandığı paradan kar payınızı düzenli olarak alabilirsiniz. TFL Tokenları, Hitbtc ve Etherdelta platformlarından satın alabilirsiniz.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

True Flip Bitcoin Loto Oyunu 1 Ücretsiz Bilet Hakkı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video