CoinTürk olarak bizler, kripto para dünyasının tüm takipçilerinin, yani sizlerin Türkiye’deki toplumsal sorunlara karşı duyarlı olduğunu biliyoruz. Bilinçli ve sağlıklı bir kripto para topluluğu yaratmanın ilk adımı yardımlaşmadır. Tıpkı  bitcoin ve altcoin topluluklarının doğduğu forum sitelerinde olduğu gibi karşılık beklemeksizin yapılan yardımlar, bilginin paylaşılarak çoğalacağına inan bir topluluk olarak sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek olmak zorundayız. Bu nedenle çok kısa bir süre sonra çeşitli sosyal sorumluluk kampanyalarına destek olmak için projeler hazırlayacağız.

Bu sayede hem kripto para kültürünün iyilik hareketleri ile birlikte anılarak gelişmesini ve büyümesini sağlamayı hem de Türkiye’nin Bitcoin ve diğer kripto paralarla tanışmasını hızlandırmayı hedefliyoruz. Kripto para eko sisteminin çeşitli projelerle birlikte dikkat çekeceğini ve olumlu etkileri olacağını düşünüyoruz.

Gelişmeleri ve çalışmaları bu sayfadan takip edebilecek, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek olabileceksiniz. Bu konudaki ilginç fikir ve görüşlerinizi bizimle iletişime geçerek paylaşmanızı bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video