x

Sosyal medya tabanlı Bitcoin cüzdanı geliyor: Safello


İsveç merkezli, Bitcoin cüzdanı ve exchange işlemleri gibi hizmetleri kullanıcılarına sunan Safello, yeni çevrimiçi Bitcoin cüzdanını tanıttı. Şirketin Blockchain’in temel iskeleti üzerine kurulan yeni çevrimiçi cüzdanları, artık facebook, reddit veya twitter gibi sosyal medya siteleriyle bağlantılı olacak. Geliştirilen bu özellik ile, cüzdan üzerinden istenilen kullanıcıyı bulmanın ve önceki işlemleri görmenin çok daha kolay olması planlanıyor. Şirket CEO’su Frank Schuil’a göre, kullanıcıların bu özelliği kullanabilmesi için biraz sabırlı olmaları gerekiyor ve geliştirilme aşamasında olan yeni uygulamanın önümüzdeki aylarda hayata geçirilmesi planlanıyor.

safello

Safello ayrıca, yeni cüzdanların kolay kullanımına dikkat çekerek, internet kullanmayı bilmeyen birinin bile kolayca transfer yapabileceğini ifade ediyor. Tüm işlemlerin zaman çizelgesi şeklinde görüleceği; onaylanmış kullanıcıların ise cüzdan içerisinde Bitcoin adresleri yerine, isim ve fotoğraflarıyla yer almaları planlanıyor.

Kaynak: Coindesk

 

Bitkapital
loading...
Coin Türk

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Sosyal medya tabanlı Bitcoin cüzdanı geliyor: Safello

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video