0
0

Yurtdışı borsalarda bitcoin veya altcoinlerden alabilmek için nasıl para gönderebilirim , türkiyedeki hesaplarımızdan onların hesaplarına nasıl para gönderebiliriz bu mümkünmü ne kadar sürer, kredi kartı ile işlem yapılan yerler var fakat %3 gibi yüksek bir kesinti var , kredi kartından kesintinin az olduğu borsaları biliyormusunuz ,teşekkürler

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
0
0

Merhaba
Faaliyetlerinizi yeniden başlatmak için finansman arıyorsunuz; bir projenin hayata geçirilmesi için veya size bir daire satın almak için, ancak ne yazık ki, banka aciz olduğunuz koşulları soruyor. Artık endişelenmeyin bana, 1000 € ‘dan 5.00 000 €’ ya kadar olan kredileri, ödemelerin oranları ve taksitleri ile ilgili tekliflerine saygı gösterebilen herkese veriyorum. Daha fazla bilgi için bana e-posta ile ulaşmaktan çekinmeyin.

E-posta: Gissellarenatanavarrete@gmail.Com

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
0
0

Merhabalar,

Aslında crypto paraların çözüm oldukları problemlerden bir taneside tam olarak bu. Yurt dışına para göndermeyi çok kolaylaştırmış durumda.

Bunu yapmanın en kolay yolu, Türkiye borsalarından (koinim.com, btcturk.com, paribu.com) bitcoin alıp, bitcoin göndermekten geçiyor.

Dolayısıyla yukarıda yazdığım (bunlardan başka var mı bilmiyorum) TL karşılığında bitcoin alıp, yabancı borsalara bitcoin göndermek sizin için en makul çözüm gibi görünüyor. (koinim.com üzerinden LTC alıp LTC’de gönderebilirsiniz.)

Bitcoin’i diğer borsaya geçme evresi, blockchain ağındaki doğrulama süresi ile alakalıdır. Son zamanlarda doğrulama zamanları epey uzamış durumda. (LTC gönderecek olursanız daha hızlı gidecektir.) Doğrulama zaman grafiğini https://blockchain.info/charts/avg-confirmation-time adresinden erişebilirsiniz.

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
2 sonuç listelendi
Cevabınız

Lütfen öncelikle yapın.

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video
...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör