0
0

Hocam benim paperwallet la ilgili bir sorum olacak. Galiba ultra güvenlik olan paperwallet ile ilgili kafama takılan son pürüz de bu. Benim yazıcıdan bastırdığım bu paperwallet bir QR kodu ile geliyor ve bu bizzat cüzdan sahiplerince yollanıyor. Ben her ne kadar Bıp38 ile şifrelesem de bu şifre de onlar da oluyor. Yani ben bu paperwallete çok yüklü miktarda para yüklemeyi düşünürken, bu adamların bu cüzdanlarda ki yüklü miktardaki paraları sistemlerinden izleyip ve çekip suçu kullanıcıya atma durumu nedir ?

Normal bir masaüstü veya telefon cüzdan olsa eğer hack saldırısına maruz kaldığı hackerlerın suçlu olduğu ayan beyan belli olur

Paperwalletlerde bunu engelleyen bir sistem var mı ? Bana kağıt cüzdanları veren siteler benim cüzdanımı telefon – e posta kontrolsüz direk paralarımı çekebilirler. Bunu nasıl engelleriz ?

Teşekkürler şimdiden..

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
0
0

Merhaba
Faaliyetlerinizi yeniden başlatmak için finansman arıyorsunuz; bir projenin hayata geçirilmesi için veya size bir daire satın almak için, ancak ne yazık ki, banka aciz olduğunuz koşulları soruyor. Artık endişelenmeyin bana, 1000 € ‘dan 5.00 000 €’ ya kadar olan kredileri, ödemelerin oranları ve taksitleri ile ilgili tekliflerine saygı gösterebilen herkese veriyorum. Daha fazla bilgi için bana e-posta ile ulaşmaktan çekinmeyin.

E-posta: Gissellarenatanavarrete@gmail.Com

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
1 sonuç listelendi
Cevabınız

Lütfen öncelikle yapın.

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video