0
0

koinim com un 15 eylül 2017 de yaşattıkları.. 2 gündür ltc düzenli bir düşüş grafiği sergiliyor. 200 küsür seviyelerin den 110 tl lere kadar sürecek bir düşüş.. çin borsalarından gelen haberler vs.. tabi al sat yapanlar için bir fırsat bu. işi gücü brakıp gözümüzü ayırmadan seyrettiğimiz bir süreç. Düşüş tamamlandı haberler gelmeye başladı ltc yükşelişte. Burarda satışlar yapılmış tam bir fırsat 3 4 aylık süreçte yaşanan en belirgin kar kapısı aralandı. fakat 15 eylül günü saat 15 civarı yükşelin başı ve avuçlarımızı ovaladığımız zamanlarda KOİNİM COM siteyi kapatır. Zaman çok Manidar cuma günü ve ltc nin dipyapıp %30 %25 Karların havada uçustuğu bu zamanlarda KOİNİM COM kazığı gelir.Hiçbir şekilde siteye girilemiyor. İnsanların bu siteyi kullanma amaçı olan bütün espirisi kayboldu.. . BU sebeplerden dolayaı haberi yapmanız lazım.
bu sadece bilgilendirme bende habercilik yaptın çok uzun bi süre bunun haber değeri var eğer başka şeyler dönmezise aranızda bu haberi yapmanız gerekir

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
0
0

Merhaba
Faaliyetlerinizi yeniden başlatmak için finansman arıyorsunuz; bir projenin hayata geçirilmesi için veya size bir daire satın almak için, ancak ne yazık ki, banka aciz olduğunuz koşulları soruyor. Artık endişelenmeyin bana, 1000 € ‘dan 5.00 000 €’ ya kadar olan kredileri, ödemelerin oranları ve taksitleri ile ilgili tekliflerine saygı gösterebilen herkese veriyorum. Daha fazla bilgi için bana e-posta ile ulaşmaktan çekinmeyin.

E-posta: Gissellarenatanavarrete@gmail.Com

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
0
0

Çok haklısınız Burak bey kesinlikle haberi yapılmalı.Mazeretleri varsa Koinim de açıklamasını yapar.

  • Yorum yapabilmek için yapmalısınız
2 sonuç listelendi
Cevabınız

Lütfen öncelikle yapın.

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video
...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör