x

Ripple’da Son İki Günde %100 Artış Yaşandı


Bitkapital

Altcoin dünyasının sıkı takipçilerinin göz bebeği olan kripto para Ripple, son 2 günde olağan üstü bir şekilde yükseliş gösterdi. $0.16 civarlarında gezen fiyat bu gece saatlerinde $0.30’a kadar tırmandı ve yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Elbetteki Ripple’daki bu yükseliş tesadüf değil. Son zamanlarda çıkan ve Ripple ekibi tarafından da doğrulanan Ripple Çin’e giriyor haberleri piyasayı tetikledi. Ayrıca Ripple’ın resmi twitter hesabından 3..2..1.. şeklinde geri sayım başlatıldı ve piyasalarda büyük bir beklenti oluştu.

Şu anda geri sayım yapan Ripple’ın gün içerisinde konuyla ilgili resmi açıklama yapması bekleniyor. Öte yandan bazı kaynaklar Ripple’ın ödeme sistemleri için dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Alibaba ile anlaştığı yönünde bilgiler geçiyor. Doğru bilgi ise ancak resmi duyuruyla açıklığa kavuşacak.

Ripple’ın piyasa değerine baktığımızda ise 10 milyar doları aşan bir rakam görmekteyiz, kripto para sıralamasında değer açısından şu anda Bitcoin Cash’in ardından 4.sırada konumlanan XRP’nin son 24 saatlik işlem hacmi ise 2 milyar doları geçerek rekor kırıyor..

Önümüzdeki saatlerde spekülasyonlardan dolayı piyasalar çok daha hareketli olabilir. Bu nedenle yatırımcıların alış ve satış işlemlerini yaparken dikkat etmesinde fayda görüyoruz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ripple’da Son İki Günde %100 Artış Yaşandı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video