x

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin ve Ethereum Satın Al


Bitkapital
Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilir mi? Gibi benzer soruları sıklıkla almaya başladık. Bu nedenle, Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısa ve öz olarak herhangi bir kimlik onayı gerektirmeden kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek 2 farklı siteden bahsedeceğiz. Indacoin, CEX.io..
CEX.io

Bilindiği Cex.io uzun zamandır Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 10,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün.

INDACOIN

Kredi kartıyla Bitcoin satın alabileceğimiz sitemiz 2015 yılında Londra’da kurulan Indacoin. İncelememize göre bu sitede işlemler çok hızlı yapılmakta ve sadece bir kaç tıklama ile Bitcoin satın alınabilmekte.

Bu linke tıkladıktan sonra almak istediğiniz miktarı USD olarak girebilirsiniz. Daha sonra kredi kartı ve iletişim bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. En alt kısımda ise satın aldığınız Bitcoin’leri hangi hesaba göndermek istediğiniz soruluyor, bu kısma Bitcoin adresinizi girerek işlemi tamamlamış oluyorsunuz. İlk işleminizde 100 USD’ye kadar olan satın alma limiti, sonraki işlemlerde 500 USD’ye kadar çıkmaktadır.

İşlem tamamlandıktan sonra, satın alınan Bitcoin’ler anında Bitcoin adresinize gönderilecektir.. İlk satın alımınızdan sonra diğer satın alımlarınız için %3’e varan indirim kuponları da firma tarafından e-posta adresinize gönderilmektedir.

Coin Türk
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin ve Ethereum Satın Al

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör