x

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin ve Ethereum Satın Al


Bitkapital
Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilir mi? Kredi kartı ile Bitcoin satın alma 2017.. Banka kartı ile Bitcoin satın alma..
Benzer soruları sıklıkla almaya başladık. Bu nedenle, Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz. Spectrocoin..
Spectrocoin

Spectrocoin uzun zamandır Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 50,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin ve Ethereum Satın Al

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video