x

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin Satın Al


Bitkapital
Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilir mi? Gibi benzer soruları sıklıkla almaya başladık. Bu nedenle, Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısa ve öz olarak herhangi bir kimlik onayı gerektirmeden kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek 3 farklı siteden bahsedeceğiz. Indacoin, Virwox ve Bitit..
INDACOIN

Kredi kartıyla Bitcoin satın alabileceğimiz sitemiz 2015 yılında Londra’da kurulan Indacoin. İncelememize göre bu sitede işlemler çok hızlı yapılmakta ve sadece bir kaç tıklama ile Bitcoin satın alınabilmekte.

Bu linke tıkladıktan sonra almak istediğiniz miktarı USD olarak girebilirsiniz. Daha sonra kredi kartı ve iletişim bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. En alt kısımda ise satın aldığınız Bitcoin’leri hangi hesaba göndermek istediğiniz soruluyor, bu kısma Bitcoin adresinizi girerek işlemi tamamlamış oluyorsunuz. İlk işleminizde 100 USD’ye kadar olan satın alma limiti, sonraki işlemlerde 500 USD’ye kadar çıkmaktadır.

İşlem tamamlandıktan sonra, satın alınan Bitcoin’ler anında Bitcoin adresinize gönderilecektir.. İlk satın alımınızdan sonra diğer satın alımlarınız için %3’e varan indirim kuponları da firma tarafından e-posta adresinize gönderilmektedir.

WIRVOX

Bu iki site içerisinde en kolay işlem yapılan Wirvox olarak göze çarpıyor. Satın alma adımlarını aşağıda sıralamaya çalışacağız.1- Siteye bu adresten kayıt olun,

2- Sol kısımda yer alan ‘Deposit’ kısmına tıklayın,

3- Gelen ekranda ‘Credit/Debit Cards’ kısmından almak istediğiniz miktarı girin, para cinsini seçin ve hangi kartı kullanacaksanız (Visa veya Mastercard gibi) o ikona tıklayın,

4- Sonrasında gelen ekranda kart bilgilerinizi girerek işlemi bitiriniz, hesabınıza seçtiğiniz para birimi cinsine göre, örneğin USD olarak para geçecektir,

5- Bu para birimini önce USD/SLL paritesinden SLL’ye çevirin, daha sonrada BTC/SLL ikilisinden Bitcoin satın alabilirsiniz.

Satın alınan Bitcoin’leri istediğiniz zaman hesabınıza çekebilirsiniz.

Not: SLL Wirvox’ta kullanılan bir dijital para birimidir. 

BITIT

Bitit üzerinden tek seferde yapılacak €25’luk satın alımlarda herhangi bir kimlik onaylamasına ihtiyaç bulunmuyor. İlk defa Bitcoin satın alacak ve kripto paralarla tanışacak meraklılar için, belge veya doküman onayı olamaması ve kullanıcıları uğraştırmaması iyi bir uygulama olarak göze çarpıyor. Bunun dışında her satın alma için Bitit hesabınıza belirli miktarlarda puan yansıyor. Bu puanları sonraki satın alımlarınızda indirim olarak kullanabiliyorsunuz.

Online olarak nasıl Bitcoin satın alırım?

1- Hesap yarat ve profil bilgilerini doldur,

2- 25 ila 250 Euro arasında satın almak istediğin miktarı seç,

3- Visa, Mastercard veya diğer kartlarla ödeme yap,

4- Hepsi bu kadar, 10 dakika içerisinde Bitcoin’lerin hesabına gönderilecek!


Your reaction

NICE
SAD
FUNNY
OMG
WTF
WOW

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin Satın Al

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video