x

Paribu’dan Bitcoin Gold Açıklaması


Paribu.com’un Bitcoin Gold ile ilgili yaptığı açıklamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

“Değerli kullanıcılarımız,

Bildiğiniz üzere, Bitcoin, yakın zamanda gerçekleşen Bitcoin Cash bölünmesinden sonra bu kez de Bitcoin Gold (BTG) olarak adlandırılan yeni bir çatallanma sürecine doğru ilerlemektedir.

Paribu olarak, 25 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşmesi muhtemel olan bu süreci yakından takip etmekte ve kullanıcılarımızın bu bölünme sürecinden olumsuz etkilenmemesi için gerekli tedbirleri almaktayız.

Bu süreçte, sahip olduğunuz BTC varlıklarınızı şahsi cüzdanlarınıza çekebileceğiniz gibi Paribu hesaplarınızda da muhafaza edebilirsiniz. Daha önce gerçekleşen çatallanma sürecinde olduğu gibi Bitcoin Gold sürecinde de, BTC bakiyelerinizin Paribu üzerinde bulunmasının teknik açıdan hiçbir sakıncası bulunmamaktadır. Çatallanma başarılı olarak gerçekleştiği takdirde, çatallanma anında hesabınızda bulunan BTC miktarınca BTG, bakiyelerinize tanımlanacak ve blockchain ağının kararlı hale gelip transfer işlemlerinin başlatılmasından sonraki mümkün olan en kısa sürede BTG bakiyelerinizi çekebileceğiniz bir arayüz hazırlanarak kullanımınıza sunulacaktır.

İlk etapta BTG bakiyeleri için sadece çekim işlemlerine olanak sağlanacak, markette alım satım olanağı sağlanması hususu, BTG’nin akıbeti takip edilerek, talep değerlendirilmesinden sonra netlik kazanacaktır. Her türlü sorunuz için destek ekibimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.”

Bitkapital
loading...
Coin Türk

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Paribu’dan Bitcoin Gold Açıklaması

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video