x

P2P Bitcoin Ödünç Verme Ağı BTCJam Büyüyor


Bitkapital

Bitcoin Foundation yöneticisi Patrick Murck, uluslararası p2p borç para verme ağı BTCJam‘in danışma kuruluna katıldı. Bu olayı BTCJam CEO’su Celso Pitta, “Patrick’in Bitcoin konusundaki uzmanlığı bizim ana misyon ve hedeflerimiz için hayati önem taşıyor, şirketimizin gelişmesi için büyük katkı sağlayacak” şeklinde yorumluyor.

Patrick Murck ise; Bitcoin ve kripto paraların güçlendirdiği en heyecan verici şirketlerden biri olan BTCJam’in danışma kuruluna katılım için aldığı davetten onur duyduğunu belirtiyor; ayrıca BTCJam’in gelişen dijital ekonomiye ayak uydurmak için insanlara yeni yollar yarattığını ve kullanıcılarına benzersiz bir kredi derecelendirme algoritması sunduğunu ifade ediyor. Murck son olarak, bu özelliğin gelecekte ülkelerin eksik kredi derecelendirme sistemlerinin gelişmesinde kritik rol oynayabileceğini de savunuyor.

BTCJam sitesi üzerinden güvenli bir şekilde bugüne kadar 41.000’in üzerinde kredi verme işlemi gerçekleştirildi ve bu sayı artmaya devam ediyor.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

P2P Bitcoin Ödünç Verme Ağı BTCJam Büyüyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video