x

Monaco VISA Kartı İle Yeni Bir ICO’ya Yatırım Fırsatı


Bitkapital

İsviçre merkezli Monaco Technology şirketi Monaco Visa Kartı ve uygulamasıyla yeni bir devrim yaratmayı hedefliyor. Monaco Visa kart sahipleri her yaptığı harcamadan %10’luk bir indirim alacak.

Monaco Visa kart ve mobil telefon uygulaması üzerinden Bitcoin, Ethereum ve MCO token işlemi yapılabiliyor. Yapılan her işlem anlık kurlardan takas edilerek kolayca yerel para birimleri olarak harcanabilir.

Tüm transferler ve harcamalar hem uygulama hem de kart ile yapılabilecek ve kripto paralar ile USD, EURO gibi para birimleri arasında anlık takas hizmeti verilecek.

18 Mayıs tarihinde başlayan ICO kampanyasıyla birlikte, yatırımcılara MCO token dağıtılacak. 19 Haziran’a kadar sürecek kampanyaya katılım Ethereum ile gerçekleşiyor.

MyEtherWallet cüzdanlarından istenilen miktarda Ethereum ödemesi yapılarak kampanyaya katılabilinir. Poloniex veya Bittrex gibi borsa sitelerinden kampanyaya gönderim yapılmaması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Çünkü tokenlar sizin  ETH hesabınıza tanımlanacağı için MyEtherWallet kullanmanız gerekiyor. Visa tarafından desteklenen kampanyada yatırımcı olarak yerinizi almak için bu linkten katılım sağlayabilirsiniz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Monaco VISA Kartı İle Yeni Bir ICO’ya Yatırım Fırsatı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video